אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנט הודה בהפסד: "עשיתי הכי טוב שיכולתי, אני אחראי" צילום: עמית שאבי

בנט הודה בהפסד: "עשיתי הכי טוב שיכולתי, אני אחראי"

יו"ר הימין החדש הודה בכשלון המפלגה לעבור את אחוז החסימה: "אין לי טענות לאיש". הוא התייחס לבדיקת הקלפיות שערך: "מצאנו אי-סדרים, אבל אין בהם כדי לבטל את תוצאות הבחירות. אנחנו ממשיכים הלאה"

16.04.2019, 20:05 | שחר חי, ynet
אחרי סאגת חילופי האשמות ודברים עם ועדת הבחירות המרכזית - הודה הערב (יום ג') יו"ר מפלגת הימין החדש נפתלי בנט בכישלון המפלגה להיכנס לכנסת ה-21: "עשיתי הכי טוב שיכולתי, הפעם זה לא הספיק". 

קראו עוד בכלכליסט

"בתום שש שנות שירות כשר, 100 ימי קמפיין ועוד שבוע של מאבק למען כל קול, אני יכול לומר - עשיתי הכי טוב שיכולתי למען עם ישראל, העם האהוב שלי. הפעם זה לא הספיק", כתב בנט בפייסבוק. "אין לי טענות לאיש. אני ורק אני אחראי לתוצאה".

נפתלי בנט, צילום: נמרוד גליקמן נפתלי בנט | צילום: נמרוד גליקמן נפתלי בנט, צילום: נמרוד גליקמן

בנט התייחס לביקורת שנשמעה על המאמצים שהשקיע בבדיקת קלפיות ופתקי הצבעה: "יש כאלה שלעגו לנו על המאמץ הזה לעבור את סף אחוז החסימה, 'זה פתטי, חסר סיכוי, נואש'. לא נורא. אני מעדיף שחלקי יהיה עם המתאמצים בחזית ולא עם הלועגים מן היציע. לעולם אל תוותרו על מטרה ראויה, גם אם זה נראה חסר סיכוי". 

הוא הוסיף: "אכן מצאנו אי-סדירויות בקלפיות ואף מעבר לכך, אך אין בהם, כשלעצמם, כדי לבטל את כל תוצאות הבחירות. משפטנים שלנו יבחנו את הממצאים בשבועיים הקרובים, אך בשלב זה אנחנו ממשיכים הלאה".

את דבריו חתם בנט: "אתם תמשיכו מאיפה שהפסקתי. ואני מבטיח, בכל מקום שבו אהיה, לעולם לא אפסיק להיות חייל של עם ישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות