אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איילת שקד: "אני יוצאת לחירות משלי, לפרק זמן שאני לא מתחייבת מהו" צילום: מארק נוימן, לע"מ

בחירות 2019

איילת שקד: "אני יוצאת לחירות משלי, לפרק זמן שאני לא מתחייבת מהו"

שרת המשפטים היוצאת דיברה בטקס שקיימו עובדי משרדה לכבוד החג. שקד: "הצלחתי, בעזרתכם, להציב יעדים וגם לראות בקידומם ההדרגתי"

17.04.2019, 11:25 | ענת רואה

שרת המשפטים איילת שקד השתתפה הבוקר (ד') בהרמת כוסית עם עובדי משרדה, והתייחסה לתוצאות הבחירות, בהן לא עברה רשימתה - הימין החדש - את אחוז החסימה: "זו שעת 'בין ערביים' ציבורית, אנחנו מצויים בעת ממשלת מעבר, וכולכם הרי שמעתם, מי באכזבה ומי בהקלה, את תוצאות הבחירות ואת משמעותן, גם לגבי", אמרה שקד.

קראו עוד בכלכליסט

"יוצאת לחירות". איילת שקד, צילום: עמית שעל "יוצאת לחירות". איילת שקד | צילום: עמית שעל "יוצאת לחירות". איילת שקד, צילום: עמית שעל

לדברי שקד, "זו עדיין איננה העת לסיכומים, בוודאי עוד נתפנה לכך. אבל לעת עתה, ערב חג הפסח, אני מבקשת לומר לכם עד כמה נקשרתי להוויית המשרד הזה, לעשייה ולפעלתנות המתקיימת בין כתליו, בידי האנשים והנשים הטובים ביותר בשירות הציבורי, שרבים מהם אני רואה כאן. כמו כל מערכת, בוודאי ציבורית, שיש בה גם בירוקרטיה, וכמו שאתם מכירים את דעותי – על אף בירוקרטיה מוגזמת לא אחת, איננו יכולים למדוד ולהימדד 'מהיום למחר', אלא לפעול בתוך תהליכים.

"לשמחתי הצלחתי, בעזרתכם, להציב יעדים וגם לראות בקידומם ההדרגתי; גם לבער לא מעט חמץ וגם לעשות לא מעט סדר, והיד עוד נטויה. נראה שדין הבוחר, וגם אחוז החסימה, הצליחו לגרום לי, אחרי שש שנים אינטנסיביות, לצאת בקרוב לחירות משלי, לפחות לפרק זמן שאני ממש לא מתחייבת מהו", סיכמה שקד.

שקד רצה במסגרת רשימת הימין החדש יחד עם שר החינוך היוצא נפתלי בנט, זאת לאחר שפרשו ממפלגת הבית היהודי. הבית היהודי רצה לבסוף במסגרת איחוד מפלגות הימין, שזכה בחמישה מנדטים, והימין החדש לא עבר כאמור את אחוז החסימה - למרות המאבק של אנשיו מול ועדת הבחירות לבצע ספירה מחודשת של הקולות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

78 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

76.
אילת תחזור, החירות עליה מדובר היא שם של מפלגה
אילת, דעתי הפוכה מדעתך לגבי חשיבות המשפט וכוחו ויוקרתו. עם זאת, בדעתך השונה הוכחת יכולת מרשימה ביותר, מפחידה אפילו. את מוכשרת וללא ספק עוד תחזרי בגדול.. לצערי כנראה נהיה בהמשך הקרוב הפוכים בדיעותינו או למיצער מאד שונים. מקווה שעם התבגרותך ונסיונך וגדילת ילדייך, תתמתני בדיעות ותפעילי את כל כשרונך ויכולתך לכיוון מאחד יותר, מאזן יותר דמוקרטי וליברלי (ואם תרצי גם קצת לאומני)
גיל  |  21.04.19
לכל התגובות