אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלונות בראון חתמה על הסכם לרכישת בניין מקבוצת חג'ג' ב-100 מיליון שקל הדמייה: פרויקט מומה קבוצת חג'ג'

מלונות בראון חתמה על הסכם לרכישת בניין מקבוצת חג'ג' ב-100 מיליון שקל

המבנה נמצא בשלב בקשת ההיתר, וטרם החלה הקמתו; הוא ממוקם בדרום ת"א ומלונות בראון תקים בו מלון בן 190 חדרים; חג'ג' יקימו 3 בניינים נוספים

18.04.2019, 17:59 | דותן לוי

קבוצת חג'ג' שבבעלות צחי ועידו חג'ג', חתמה היום (ה') על הסכם למכירת הזכויות באחד מארבעת הבניינים שלה בפרויקט Moma, בדרום ת"א לחברת מלונות בראון, הנמצאת בשליטת ניר ויצמן ושותפים נוספים. מכירה זו באה לאחר, שהקבוצה שיווקה בתוך כשלושה חודשים כ- 75 מתוך 225 הדירות במתחם ויחד עם מכירת הבניין לבראון הקבוצה שיווקה כבר כ- 40% מהפרויקט.

קראו עוד בכלכליסט

מימין צחי ועידו חג מימין צחי ועידו חג'ג' | צילום: טל צ'יקורל מימין צחי ועידו חג

מדובר בקרקע בשטח 6 דונם הממוקמת בין הרחובות שלמה, רבנו חננאל והרא"ש. רכישת הקרקע הושלמה על ידי חג'ג' בחודש ינואר 2017 ובתמורה ל-90 מיליון שקל, ובמרץ 2018 הוועדה המקומית ת"א אישרה את התוכנית. התכנית החדשה שאושרה תכלול כ-20,000 מ"ר למגורים, כ- 1,100 מ"ר למסחר בקומת הקרקע, כ- 5,000 מ"ר לתעסוקה, שטחים ציבוריים ופארק. הפרויקט מתוכנן על ידי האדריכל גידי בר אוריין, ויכלול 4 בניינים, מתוכם 2 מגדלי מגורים בגובה 18 קומות (17 קומות מעל קומת מסחר) הממוקמים בעורף המגרש וכן שני בניינים של 7 קומות (6 מעל קומת מסחר) על שפת הרחובות שלמה ורבנו חננאל אשר אחד מהם נרכש על ידי מלונות בראון. הפרויקט יכלול כ-225 יחידות דיור בתמהיל של דירות 2 עד 5 חדרים וכן פנטהאוזים. בחלקו הפנימי של הפרויקט תוקם גינה פנימית בשטח של כ-4.5 דונם.

מלונות בראון מתכוונת להקים במתחם מלון בן כ-190 חדרים, אשר ימוצב כמלון דיזיין אורבני עם מסעדה, בר ומועדון חברים, בריכה, ספא וחדר כושר אשר יהיה פתוח לשאר דיירי הפרויקט, והיא תציע לרוכשי הדירות שירותים שונים שימקסמו את רווחת הדיירים אשר יהיו מעוניינים בכך.

הקרקע של פרויקט 'MOMA", נרכשה על ידי קבוצת חג'ג' בתמורה ל-90 מיליון שקל והוא משווק כעת במתווה של קבוצת רכישה, כך שלמעשה מלונות בראון הן חלק מהקבוצה המחזיקה בבניין שלם. המתחם יכלול גם מבני ציבור, וחניון תת קרקעי אשר יכיל כ-300 מקומות חנייה.

דירות 2 חדרים בפרויקט תימכר במחיר שיתחיל ב-1.7 מיליון שקל, דירות 3 חדרים מוצעות במחירים של 2.5 מיליון שקל ומעלה, ודירות 4 חדרים מוצעות במחיר של 3.3 מיליון שקל ומעלה. בנוסף קיימים בתמהיל גם דירות 5 חדרים ופנטהאוזים מיוחדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות