אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שווייה של מקנזי בזוס עלה בתוך שבועיים בעוד מיליארד דולר צילום: איי פי

שווייה של מקנזי בזוס עלה בתוך שבועיים בעוד מיליארד דולר

גרושתו של מייסד אמזון אמורה לקבל 4% ממניות החברה. עליית שווי המניה הוסיפה לה מיליארד דולר, אבל הסכם הגירושים צפוי להיחתם בסוף יוני או ראשית יולי

21.04.2019, 20:17 | שירות כלכליסט

מקנזי בזוס, גרושתו של ג'ף בזוס, תקבל עוד מיליארד דולר מהסכום שצוין בהסכם הגירושים מבעלה, מייסד אמזון. וזאת בזכות עלייה בשווי מניית אמזון.

קראו עוד בכלכליסט

ממסמכי הגירושים ומסמכים שהוגשו לרשות האמריקנית לני"ע, שהגיעו לידי ה"דיילי-מייל", עולה שג'ף בזוס עתיד להעביר לגרושתו מניות בשווי 4% מערך החברה, עם אישורו הסופי של הסכם הגירושים שלהם בבית המשפט. האישור צפוי להתקבל בסוף יוני או תחילת יולי, למרות דיווחים קודמים לפיהם ההסכם בין השניים כבר גובש.

מקנזי וג מקנזי וג'ף בזוס בימים מאושרים | צילום: אי פי איי מקנזי וג

משמעות הדבר היא שהסכום של 35.85 מיליארד דולר שהייתה אמורה לקבל לידיה הגרושה הטרייה, ב-4 באפריל, גדל בלא פחות ממיליארד דולר בשבועיים האחרונים, הודות לעליית המניה. 

נותרו כאמור כ-75 יום עד ששופט יחתום על הסכם הגירושין, במהלכם יש למקנזי סיכוי להגדיל את הונה במיליארדים נוספים – או לאבד אותם אם המניות יצללו. יום לאחר שמקנזי בזוס הודיעה שהגישה בקשה לגירושים, עשתה זאת גם מאהבתו של ג'ף. הזוג בזוס הודיע על כוונתו להיפרד לפני פרסום הרומן שניהל בזוס עם וונדי "לורן" סאנצ'ז ע"י ה"נשונל אנקוויירר". השניים עדיין גרים תחת אותה קורת גג, באחוזתם בוושינגטון ששווייה מוערך ב-80 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות