אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמן החושים מרום מור מציע לכם אירוע עסקי בלתי נשכח! צילום: משה נחומוביץ

אמן החושים מרום מור מציע לכם אירוע עסקי בלתי נשכח!

בעזרת יכולות על חושיות לצד כריזמה נדירה, מרום מור לא רק מצחיק ומדהים את הקהל שמולו, אלא גם עוזר לאנשים להיחשף בפני עמיתיהם לעבודה ובכך שובר את הקרח.

21.04.2019, 14:33 | בשיתוף מרום מור אמן החושים
המשרדים של היום הם לא אותם המשרדים המשעממים של פעם, והחלוצים בניסיון להוציא את העובדים מהשגרה המשעממת והמעיקה הן חברות ההייטק, כשבגדולות שבהן לא נדיר לראות פינות עבודה עם פופים ולעיתים אף מגלשות שיורדות ישירות לתוך בריכת כדורים. אמנם לא כל משרד מצריך שדרוגים מהפכניים שכאלה, אך בהחלט צריך להתקדם עם הזמנים, וזה כולל לא רק את השגרה היומיומית, אלא גם את הדרך שבה מעבירים פגישות ואירועים עסקיים.

אחת הדרכים המקוריות ביותר לעשות זאת היא בעזרת אמן חושים, ומתברר שיש לכך לא מעט סיבות. שאלנו את אמן החושים מרום מור מדוע כל כך הרבה חברות עסקיות בוחרות להזמין אותו לאירועים שלהן, וגילינו שאכן הוא יכול לספק משהו שעד היום היה חסר להן ולעובדים שלהן.

מה זה בכלל אמן חושים ומה הוא עושה?

אנשים מתבלבלים וחושבים שאמן חושים וקוסם זה אותו דבר, אז זהו שלא. בזמן מופע לחברות אמן חושים יכול לקרוא מחשבות, לגלות סודות נסתרים על העבר של כל אחד, לגרום לאנשים לשכוח פרטים אישיים כמו את השם או כתובת המגורים שלהם ואף להזיז חפצים בעזרת כוח המחשבה. מדובר לא רק באומנות על חושית, אלא גם באומנות הפעלת קהל, כשהאנשים שצופים במופע הם חלק ממנו ולא רק רואים אותו מהצד.

לשבור את הקרח – לא רק שם של סרט

בין שמדובר במסיבת פורים, ערב הרמת כוסית או אירוע השקת מוצר חדש, יש מטרה סמויה לכל האוונטים האלה, והיא גיבוש עובדים. מרום מוצא את עצמו לרוב בערבי חברה שמטרתם היא זו בדיוק, ולמעשה בזה הוא מצטיין. הסיבה לכך היא שהמופעים שלו משלבים עזרה ושיתוף פעולה מלא של הקהל והאורחים, ובין שהוא על הבמה או שהוא מסתובב בין כולם, הוא מצליח להישאר נושא שיחה משותף של העובדים הן במהלך הערב עצמו והן בימים שלאחריו.

בעזרת יכולות על חושיות לצד כריזמה נדירה, מרום מור לא רק מצחיק ומדהים את הקהל שמולו, אלא גם עוזר לאנשים להיחשף בפני עמיתיהם לעבודה בדרכים משעשעות שאיש לא מתנגד אליהן, משום שהם נהנים מכך בעצמם. יש משהו שמחזיר אותנו לילדות המוקדמת במופעים על חושיים שכאלה, לימים שבהם לא היו לנו שום מגננות בפני חברינו ושגילינו בכל יום מחדש את העולם שסביבנו – מזכיר לכם קצת את מגלישת בריכת הכדורים שהזכרנו קודם לכן?

מרום מור, צילום: משה נחומוביץ מרום מור | צילום: משה נחומוביץ מרום מור, צילום: משה נחומוביץ

מה הקשר בין אמן חושים לאירועים לבין פגישות עסקיות?

אחד המכשולים הגדולים ביותר בכל פגישה עסקית הוא תחושת החשש ההתחלתית. זוהי אותה מבוכה שקיימת גם בדייט ראשון, וצריך למצוא דרך מסוימת להפיג אותה משני הצדדים ובכך לגרום אחד לשני להוריד מגננות ולהיות פתוח יותר להצעות. הרי שניכם מגיעים עם מטרות אישיות ושניכם מודעים לכך, אך המטרה הסופית שלכם היא להגיע להסכמה הדדית שיכולה להועיל לשניכם, ולשם כך צריך ליצור תחושת ביטחון אחד עם השני שתפיג כל חוסר ודאות שקיימת.

כאן נכנס לתמונה אמן החושים, שנוכחותו בתחילת הפגישה גורמת לא רק להסרת מגננות, אלא גם יוצרת תחושת קרבה בלי שנאמרה אפילו מילה אחת שהיא לא שלו. שני הצדדים עוברים חוויה יוצאת דופן משותפת, וכבר בסיומה נוצר קשר שקשה לניתוק – באופן תת מודע אתם כבר סומכים אחד על השני ובו זמנית מעוניינים גם בטובת האחר שמולכם, וזוהי הדרך המושלמת להגיע להסכמה הדדית שתעשה רק טוב לשניכם.

 

עד כמה זה נפוץ באמת?

במקרה של מרום, זה נפוץ מאוד. באופן קבוע מזמינים אותו להעביר ערבי גיבוש צוות עובדים קטן או גדול, כשחלק מלקוחותיו הן חברת החשמל, בנק לאומי, המוסד לביטוח לאומי, קופת חולים כללית, ISS, חברת ויזה הבינלאומית, קרלסברג והרשימה עוד ארוכה. גם פגישות עסקיות בהן הוא עושה מופע מסביב לשולחן הן לא דבר נדיר, ואמנם מדובר בטרנד שנמצא רק בתחילת דרכו, אך הוא מראה סימנים של הצלחה בשל היתרונות הרבים שיש לו. לא משנה אם זה מופע לאירוע חברה או פגישה עסקית, אפשר לסכם זאת בכמה מילים פשוטות – לא תדעו מה אתם תחוו ותרגישו עד שלא תנסו זאת בעצמכם.

מוזמנים לבקר בערוץ היוטיוב של מרום >>>

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות