אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
5 חודשים לאחר שמונו: נאמני הקו-אופ מבקשים לפסוק להם שכר ביניים בסך 3.5 מיליון שקל צילומים:אפי שריר, עמית שעל

פרסום ראשון

5 חודשים לאחר שמונו: נאמני הקו-אופ מבקשים לפסוק להם שכר ביניים בסך 3.5 מיליון שקל

ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ'ב ומשרדיהם לא קיבלו עד כה כל שכר והביאו בין השאר למכירת פעילות חברת הקו-אופ למחסני השוק תמורת 148 מיליון שקל

21.04.2019, 17:18 | ליטל דוברוביצקי
נאמני רשת הקו-אופ, מי שהביאו למכירת הרשת למחסני השוק תמורת 148 מיליון שקל בתוך כשלושה חודשים בלבד, הגישו לבית המשפט המחוזי בקשה לפסיקת שכר ביניים. השניים, ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ'ב מבקשים מבית המשפט לפסוק להם בשלב זה תשלום מקדמה על חשבון שכר טירחתם בסך של 3.5 מיליון שקל לשני המשרדים יחדיו. "בשלב זה, לאחר כ-5 חודשי עבודה מאומצים ביותר בהם עבדו הנאמנים וצוותיהם על מנת למקסם את המקורות אשר ישמשו לפירעון החובות לנושי הקו-אופ, ומבלי ששולם להם עד כה שכר טירחה כולשהו עבור עבודתם, מבקשים הנאמנים לאשר את מקדמת שכר הטירחה המבוקשת", נטען במסגרת הבקשה שהגישו הנאמנים באמצעות עו"ד שי גליקמן.

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ עו"ד שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ'ב | צילומים:אפי שריר, עמית שעל עו"ד שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ

בנובמבר האחרון הורה בית משפט על מתן צו הקפאת הליכים לקו-אופ ועל מינוי שני הנאמנים. לאחר מספר דיונים שהתקיימו בפני בית המשפט המחוזי בירושלים אישר בסוף פברואר בית המשפט את מכירת הפעילות של חברת הקו-אופ למחסני השוק. בהתאם לכך מאמצע מרץ עברה פעילות החברה לניהול מחסני השוק.

"עד למועד העברת פעילות החברה, הפעילו הנאמנים את החברה במטרה לשמרה כעסק חי שניתן למוכרו במחיר מקסימלי, לשמור על כמה שיותר מקומות עבודה וכן על מנת לגבות את חובות החברה מלקוחות וחייבים, כאשר גביית החובות נמשכת גם כעת. במקביל פועלים הנאמנים להכריע במאות תביעות חוב שהוגשו על ידי ספקים של החברה וכן בכאלף תביעות חוב שהוגשו על ידי עובדי החברה". כאמור, מדובר בשכר שהינו מקדמה על חשבון שכר הטרחה הסופי שיפסק לנאמנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות