אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מי שחי את הקריפטו מאוד בטוח באמונה שלו בתחום, אצל משקיעים זה פחות חזק"

30 דקות או פחות

"מי שחי את הקריפטו מאוד בטוח באמונה שלו בתחום, אצל משקיעים זה פחות חזק"

החברה של אייל הרצוג, בנקור, גייסה 153 מיליון דולר בהנפקת מטבע קריפטוגרפי - ואז כל המטבעות קרסו והאקרים גנבו מטבעות של החברה. הרצוג מסביר במה צודקים מי שמעבירים ביקורת על ביטקוין ולמה הוא עדיין אופטימי

22.04.2019, 09:53 | שירות כלכליסט

אייל הרצוג התארח בפודקאסט "30 דקות או פחות" לפני כשנה והחייים נראו אחרת לגמרי. החברה שלו, בנקור, בדיוק גייסה סכום עצום של 153 מיליון דולר בהנפקת מטבע קריפטוגרפי וההרצאות שלו פוצצו אולמות. בחודשים שחלפו, התרסק ערך המטבע ביחד עם הביטקוין ויתר מטבעות הקריפטו, הסנטימנט לגבי תחום הבלוקצ׳יין הפך למאוד שלילי, והאקרים פרצו אל שרתי החברה וגנבו מטבעות בשווי שעמד אז על 13 מיליון דולר.

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

אייל הרצוג. "אני לא בודק איזה מטבע שווה הכי הרבה" אייל הרצוג. "אני לא בודק איזה מטבע שווה הכי הרבה" אייל הרצוג. "אני לא בודק איזה מטבע שווה הכי הרבה"

הרצוג חוזר עכשיו לפודקאסט ומספר על השנה הלא פשוטה, מסביר עם אילו ביקורות על הביטקוין בפרט והמטבעות הקריפטוגרפיים בכלל הוא מסכים ולמה הוא עדיין אופטימי: "ברור שמי שחי את הקריפטו מאוד בטוח באמונה שלו בתחום, ואצל משקיעים זה פחות חזק. אני לא בודק איזה מטבע שווה הכי הרבה, אלא באיזה מטבע משתמשות הכי הרבה אפליקציות". ויש לו גם תחזית לגבי היישום שיביא לגאות גדולה בתחום.

"מי שחי את הקריפטו מאוד בטוח באמונה שלו בתחום, אצל משקיעים זה פחות חזק"
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאן"מי שחי את הקריפטו מאוד בטוח באמונה שלו בתחום, אצל משקיעים זה פחות חזק"

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות