אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני גנץ מינה את ניסנקורן ליו"ר סיעת כחול לבן ומרכז האופוזיציה צילום: תומריקו

בני גנץ מינה את ניסנקורן ליו"ר סיעת כחול לבן ומרכז האופוזיציה

יו"ר המפלגה: "אני משוכנע שהיכרות העבר של אבי עם מוסדות הכנסת והשותפות עם החברים הותיקים שביננו יאפשרו עשייה מוצלחת"; מפלגת כחול לבן צפויה לקבל את ראשות ועדת הכלכלה ולמנות את ח"כ עופר שלח

22.04.2019, 16:47 | צבי זרחיה
יו"ר כחול לבן, בני גנץ, הודיע היום על מינויו של אבי ניסנקורן ליו"ר סיעת כחול לבן בכנסת ומרכז האופוזיציה.

קראו עוד בכלכליסט

יחד עם ח"כ ניסנקורן, יעבדו ח"כ מאיר כהן מיש עתיד וח"כ צבי האוזר מתל"ם ויסייעו בניהול ענייני הסיעה והאופוזיציה. החלוקה הזו משקפת את העובדה שלמרות שכחול לבן היא רשימה אחת עם 35 ח"כים, עדיין יש בה שלושה מרכיבים: חוסן לישראל, יש עתיד ותלם.

מימין: בני גנץ ואבי ניסנקורן, צילום: הדרי מימין: בני גנץ ואבי ניסנקורן | צילום: הדרי מימין: בני גנץ ואבי ניסנקורן, צילום: הדרי

בינתיים, מימון המפלגות השוטף ינתן ליש עתיד עבור כל הרשימה, אך נראה שיפוצל בין שלושת המרכיבים. חוסן לישראל ותלם צריכות לקבל אישור מרשם מפלגות על היותן מפלגות כתנאי לקבלת המימון.

מיו"ר כחול לבן, בני גנץ, נמסר: "אני משוכנע שהיכרות העבר של אבי עם מוסדות הכנסת והשותפות עם החברים הותיקים שביננו יאפשרו עשייה מוצלחת. נאחל לאבי ולחבריו להנהלת הסיעה פעילות פורייה".

עם כינון הכנסת ה-21 והקואליציה צפויה כחול לבן לקבל את ראשות ועדת הכלכלה וראשות הועדה לענייני ביקורת המדינה.

לראשות ועדת הכלכלה מוזכר ח"כ עופר שלח ולראשות הוועדה לביקורת ח"כ קארין אלהרר, שכיהנה בתפקיד זה במחצית הראשונה של הכנסת ה-20. נציג של כחול לבן יישב בועדת האתיקה ונציג אחר יהיה סגן יו"ר הכנסת.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
פניתי אליכם מספרים פעמים ותשובה נאדה
אדוני בני גנץ. בצער רב עלי לומר שכאזרח שרוצה החלפת שלטון עם הליכות ונימוסים שונים.לא לפילוג כן לאחוד שמחתי מאוד שהופכת כרוח סערה. אבל יש דברים שמראש משכילים אותך ואני מאמין שיש רבים כמוני. נושא הרוטציה לא רלונתי עם היתי מעונין בלפיד כראש ממשלה היתי בוחר יש עתיד.והאיש ממש לא מתאים לכך. מינוי נסקורן טעות כי האיש אינו ישר ואמין. בך תליתי את כל תקוותי אך נעלמת והשארת את הבמה לביבי ולליכוד. לא פלא שהם זוכים בקופה המלאה.זו אכזבתי לצערי.כנראה אינך בשל להיות ראש למדינה .היושרה והאמינות שאתה מציג לא מספי
אריה  |  18.06.19
16.
אוהדי ביבי
יש לי חדשות בשבילכם .אתם מהופנטים מביבי וסוגדים לו.זה לא ימשך זמן רב .בקרוב מאוד האמת תטפח על פניכם.רק אז תבינו כמה הולכתם שולל.ביבי ינקום בכל ללא רחם.הוא עושה רק מה שהוא רוצה.אתם לא קיימים עבורו.לא מעניין אותו אם יש לכם ממה לחיות.העיקר הוא יושב בבלפור נהנה מהחיים אתם משלמים את כל שגעונותיו.
גברת  |  23.04.19
לכל התגובות