אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלון מאסק: טסלה תשיק בשנה הבאה שירות של מיליון מוניות אוטונומיות צילום: רויטרס

אלון מאסק: טסלה תשיק בשנה הבאה שירות של מיליון מוניות אוטונומיות

מייסד החברה טען שלכל מכוניות טסלה כבר יש חומרה לנהיגה אוטונומית, ועליהן לקבל רק עדכוני תוכנה נדרשים. בעבר פיזר מאסק הבטחות מעין זו, שלא התממשו. בנוסף, אמר למשקיעים: "אני לא תמיד עומד בזמנים, אבל תמיד מגיע ליעד"

23.04.2019, 09:58 | שירות כלכליסט

אלון מאסק הבטיח שטסלה, חברת הרכב שלו, תשיק בשנה הבאה שירות של מיליון מוניות אוטונומיות. "אני מרגיש מאוד בטוח בעצמי כשאני חוזה שבשנה הבאה לטסלה יהיו רובו-מוניות", אמר בכנס של החברה בקליפורניה. "הן לא יפעלו בכל מקום, כיוון שאין לנו אישורים רגולטוריים בכל מקום, אבל אני בטוח שיהיו לנו אישורים רגולטוריים כבר בשנה הבאה".

קראו עוד בכלכליסט

מאסק ביסס את האופטימיות שלו על כמות המידע שטסלה מסוגלת לאסוף מכלי רכב שנמצאים כיום על הכביש; לדבריו, בכל מכוניות טסלה שמיוצרות כיום נמצאת חומרה לנהיגה אוטונומית: "כל מה שצריך לעשות זה לשפר את התוכנה", אמר. בנוסף, חזה שתוך שנתיים תייצר טסלה מכוניות ללא הגה ודוושות. כדי שלא לעורר בהלה רבתי בקרב משקיעי החברה, הוסיף המנכ"ל: "לפעמים אני לא עומד בזמנים, אבל אני תמיד מגיע ליעד".

אלון מאסק, צילום: גטי אימג אלון מאסק | צילום: גטי אימג'ס אלון מאסק, צילום: גטי אימג

בעבר כבר הוכיחה המציאות שתחזיותיו של מאסק היו שגויות. טסלה איחרה בשנתיים בהשקת מודל X, ואיחרה בשנתיים גם במסירת המאפיינים החצי-אוטונומיים לנהגים שהזמינו אותם. כשטסלה החלה לדבר על שאיפותיה בתחום הנהיגה האוטונומית ב-2016, אמר מאסק שבכוונתו לערוך מסע לרוחב ארה"ב מבלי לגעת בהגה עד סוף 2017, משהו שטרם בוצע עד כה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
חרטטן ושקרן ומגלומן הוא לא
הוא אחד האנשים הבודדים שרואים קדימה ומיישמים הוא ראה את המכונית החשמלית קורמת עור וגידים ויישם ,והיה הראשוו לייצר מכונית חשמלית מלאה עם טווח נסיעה של רכב הנוסע על דלק אגב היום כל תעשיית הרכב בעקבותיו עם רכב חשמלי,כאשר כל יצרן שמכבד את עצמו,מצהיר שתוך שנים ספורות יהיו לו רכבים חשמליים לפחות 50% הרכבים שייוצרו עד אז. ויש לו עשרות אם לא מאות פטנטים בתחומים שונים, הוא היחיד שעובד על חללית כל חשמלית על מנהרת ואקום שתעביר אנשים בביטחה ממקום למקום, גנרטור חשמלי ללא גנרטור רקמסוללה צוברת אנרגיה,
צפוני  |  23.04.19
6.
שיקנסו אותו כבר על מצג שווא ללקוחות
טסלה היא לא חברה פרטית אלא חברה נסחרת. אני, שהתעשרתי על ידי שורטים על המניה בלאי שלו (בתקופות מסויימות) וקניתי לי כבר ברווחים בית קפב באוקראינה עם מלצריות חמודות, לא צריך להפסיד כסף כי יש אנשים שעוד לוקחים את השרלטן הזה ברצינות.
המפקח  |  23.04.19
לכל התגובות