אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

שלטי פרסום בגובה 400 ק"מ, גיטרה מפלדה בהדפסת תלת-ממד, ספוג רחצה מפחם במבוק ומשחק ה-Street Fighter המיתולוגי בגרסת הקונסולה הביתית

24.04.2019, 13:37 | אחי רז

פרסום: קראו לבאטמן!

הפטנט האחרון בעולם הפרסום מגיע מהסטארט־אפ הרוסי StartRocket, שמתכנן למכור שלטים בגובה של 400 ק"מ: בעוד שלוש שנים לוויין ייעודי שיחוג מסביב לכדור הארץ יקרין בשמי הלילה מודעות ענק על שטח של 50 ק"מ רבועים.  

תלת מימד: מיתרי הפלדה

בעוד בישראל מתגאים בהדפסת לב מתפקד, תאגיד ההנדסה השוודי Sandvik מדפיס בתלת־ממד גיטרה מפלדה, כזאת שאי אפשר לרסק. היא אלגנטית וגם קלה באופן מפתיע, וכפי שמדגים בסרטון הגיטריסט השוודי אינגווי מלמסטין — אכן עמידה ביותר.

מנגל: מתחיל לתפוס

עונת המנגלים תיכף כאן, וזה זמן טוב להכיר את הפריט החמוד והרב־מפרקי הזה, שהוא בעצם מלקחיים נוחים למדי. 25 דולר, בדיוק בזמן ליום העצמאות.

רחצה: ספוג הפלא

האם יכול להיות שעד היום הסתבנו לא נכון? היזמים שמאחורי Orijin מאמינים שבהחלט יש מקום לשיפור, ודווקא בעזרת ספוג שעשוי מפחם במבוק. לטענתם, רוב הספוגים בשוק מלאים בכימיקלים, פלסטיק ושאר חומרים מזיקים, ואילו המוצר שלהם 100% טבעי. מה שבטוח, הוא נראה טוב. 20 דולר.

גיימינג: אדון אולם

באולמות הארקייד של שנות התשעים כיכבו כמה להיטים גדולים מבית חברת Capcom, ובראשם Street Fighter המיתולוגי. כעת הכריזה החברה על קונסולה ביתית שמחיה את המשחק, לצד עוד 15 משחקים קלאסיים. בסוף אוקטובר, והמחיר עדיין לא הוכרז.

נופש: מה אתה נגרר

האמריקאים משוגעים על קרוואנים ונגררים, והחברות בשוק הרווי מנסות לבלוט כל הזמן. Polydrop עושה זאת קודם כל בצורתו החיצונית, ובפנים מגלים חלל מפנק באופן מפתיע ביחס לממדיו. רוב השטח מוקדש למיטה זוגית, כשהחלק האחורי נפתח החוצה למעין מזנון/בר. 9,000 דולר.

ארכיטקטורה: טו קול פור סקול

משרד האדריכלים ההודי Nudes מציע עיצוב לא שגרתי לפרויקט לא שגרתי - בית ספר יסודי בערבות מאלאווי. זה אמנם קונספט בלבד, ותוכנות ההדמיה סובלות הכל, אבל אי אפשר להתעלם מהעיצוב המרהיב, שעושה שימוש בערימות של חציר כדי ליצור שלד גלי שנראה כמו נקודת מפגש אופטימלית בין עבר להווה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות