אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וילות מהאגדות ב-17 דולר ללילה: Airbnb במבצע לכבוד יום הספר הבינלאומי צילום: Airbnb

וילות מהאגדות ב-17 דולר ללילה: Airbnb במבצע לכבוד יום הספר הבינלאומי

בעולם מציינים היום את יום הספר וב-Airbnb החליטו להוריד את מחירי השכירות של חלק מהנכסים ה"ספרותיים" והמרהיבים ביותר שלהם - ולהשכיר אותם במחירו הממוצע של ספר בלבד. המבצע מתקיים רק היום, אך הוא פתוח להזמנות לתאריכים במאי עד יולי

23.04.2019, 16:00 | שירות כלכליסט

מדי שנה, ב-23 באפריל, נחגג יום הספר הבינלאומי, לציון היום בו הלכו לעולמם וויליאם שייקספיר, מיגל סרוונטס ואינקה גרסילסו דה לה וגה. מטרתו של היום - המצויין בחסות ארגון אונסק"ו - היא לקדם מכירת ספרים וקריאתם ברחבי העולם, באמצעות תערוכות ואירועי צדקה.

השנה החליטה חברת Airbnb להוריד את המחירים של חלק מהנכסים היותר "ספרותיים" שהיא משכירה, ל-17 דולר - מחירו הממוצע של ספר - בלבד, בתאריכים מסוימים בחודשים הקרובים. זאת, כדי שאוהבי ספרים יוכלו לבלות לילה או שניים בבית שנראה כאילו נלקח הישר מדפיו של הספר האהוב עליהם.

קראו עוד בכלכליסט

החל מהיום בשעה 16:00 אחה"צ שעון ישראל (9:00 בבוקר שעון החוף המזרחי בארה"ב), כל אחד מהנכסים ברשימה הבאה יושכר תמורת 17 דולר ללילה (בתוספת מיסים ועמלות), בתאריכים המצוינים באתר Airbnb. עד לאותה שעה, הנכסים הללו יסומנו באתר החברה כמוזמנים. חלק מהנכסים להשכרה שמשתתפים במבצע מושכרים בדרך כלל במחירים של עד 1,000 דולר ללילה, ולכן כדאי לכם לפעול במהירות אם אתם רוצים להנות מהם.

בכל מקרה, כדאי לכם להעיף מבט בבתים הללו לפני החופשה הבאה שלכם.

ברידג'המפטון, ניו יורק

על פי הספר גטסבי הגדול

למרות שאחוזתו המקורית של גטסבי ברומן של סקוט פיצג'רלד נמצאה בחוף הצפוני של לונג איילנד, האחוזה הזאת בהמפטונ'ז מכילה את כל מה שצריך בשביל לערוך מסיבה בסגנון שנות ה-20, כולל שישה חדרי שינה ובריכת מי ים מחוממת בחצר האחורית.

מוצעת ב-17 דולר ללילה, בתאריכים 10-12 במאי ו-17-19 במאי; מחיר רגיל: 1,000 דולר ללילה.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

פאלם ביץ', אוסטרליה

על פי הספר שקרים קטנים גדולים

אולי יפתיע אתכם לגלות שעלילת "שקרים קטנים גדולים" ברומן המקורי התרחשה באוסטרליה. כדי להישאר נאמן למקום ההתרחשות המקורי של הסיפור, בחרה Airbnb את בית החוף בעל חמשת חדרי השינה הזה שנמצא שעת נסיעה אחת צפונית לסידני, ליד מגדלור ברנג'וי.

מוצע ב-17 דולר ללילה, בתאריכים 17-19 במאי ו-14-16 ביוני; מחיר רגיל: 1,000 דולר ללילה.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

ניו אורלינס, ארה"ב

על פי הספר ראיון עם הערפד

הרומן של אן רייס מ-1976 על הערפד Lestat וחבריו מתרחש בניו אורלינס של המאה ה-19, מה שהופך את הבית האפלולי הזה למקום מצוין לקרוא את הספר.

מוצע ב-17 דולר ללילה, בתאריכים 10-6 ביוני; מחיר רגיל: 350 דולר ללילה.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

אדינבורו, סקוטלנד

על פי הספר נוכרייה

אם אתם רוצים ללכת בעקבותיהם של קלייר וג'יימי ברחבי סקוטלנד, צאו למסע מהדירה הזו שמכילה חדר שינה אחד באדינבורו. עם וילונות ברוקד, אח לבנים ונברשת עשוית קרני צבי, דירת האייר בי אן בי הזאת היא רקע מצוין לצלילה לתוך הסדרה בת שמונת הכרכים של דיאנה גבלדון.

מוצעת ב-17 דולר בתאריכים 10-12 במאי ו-5-7 ביולי; אדינבורו – מחיר רגיל: 246 דולר ללילה.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

צ'אוטון, אנגליה

על פי הספר גאווה ודעה קדומה

אוהבי הספר יכולים לבלות סוף שבוע בבית שנבנה בשנת 1713 בעיירה Chawton, ליד מקום מגוריה של ג'יין אוסטין. הבית הזה לא רק נראה כמו ביתה של משפחת בנט, אלא שאוסטין סיפרה שהייתה מיודדת עם בעליהם הקודמים של הבית, וביקרה בו פעמים רבות.

מוצע ב-17 דולר בתאריכים 24-26 במאי ו-14-16 ביוני; מחיר רגיל: 156 דולר ללילה.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

ניוטון, מסצ'וסטס

על פי הספר יומנה של שפחה

השהייה בבית שנראה כמו ביתו של המפקד ברומן הדיסטופי של מרגרט אטווד אולי לא תהיה סוף השבוע הכי משובב נפש שחוויתם, אבל מעריצי הספר מ-1985 יהנו ממיקומו ברחוב שקט מעוטר בעצים, ומחמשת חדרי השינה והמטבח המסיבי שבית הלבנים החשוב הזה מכיל.

מוצע ב-17 דולר בתאריכים 9-13 במאי; מחיר רגיל: 950 דולר ללילה.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות