אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלינדה גייטס: להיות נשואה לביל גייטס זה "קשה להחריד" צילום: גטי אימג'ס

מלינדה גייטס: להיות נשואה לביל גייטס זה "קשה להחריד"

מזה 25 שנה גייטס חולקת את חייה עם בעלה המיליארדר ומייסד מיקרוסופט ביל גייטס; בראיון לסאנדיי טיימס לכבוד קידום ספרה החדש, סיפרה שסבלנות היא הפתרון שלה להעדרותו המרובה לטובת העבודה

24.04.2019, 10:43 | שירות כלכליסט
צריך סבלנות כדי להיות נשואה לאיש השני הכי עשיר בעולם. מלינדה גייטס חגגה את יום הנישואין ה-25 שלה בערב השנה החדשה עם המיליארדר ומייסד מיקרוסופט ביל גייטס, וחשפה לאחרונה בראיון לסאנדיי טיימס שנישואי השניים היו "קשים מאוד" ברגעים מסוימים.

קראו עוד בכלכליסט

אחת הבעיות שחזרו על עצמן הייתה מאבקו של ביל למצוא איזון חיים-עבודה נכון. היא זוכרת שכעסה מאוד לפני כמה שנים כאשר הקורא הנלהב, בעלה, עלעל בספר על וויסטון צ'רצ'יל במקום לעזור לה להכין את שלושת ילדיהם ליציאה מהבית, או במשימה אחרת.

מלינדה וביל גייטס. 25 שנות נישואים, צילום: גטי אימג מלינדה וביל גייטס. 25 שנות נישואים | צילום: גטי אימג'ס מלינדה וביל גייטס. 25 שנות נישואים, צילום: גטי אימג

היא אמרה שהסבלנות עזרה לשניהם בעליות ובמורדות, ושהאיזון בין חיים ועבודה היה בעייתי עוד לפני שהשניים נישאו, אז הוא עבד על פי הדיווחים 16 שעות ביום, חמישה ימים בשבוע. "כשהוא התקשה לקבל את ההחלטה האם להתחתן, הוא היה מאוד ברור שההתלבטות לא קשורה אליי, אלא לשאלה "האם אני יכול למצוא את האיזון הנכון בין עבודה לחיי משפחה?" היא סיפרה.

מלינדה בת ה-54, שנמצאת במקום השישי ברשימת הנשים החזקות של מגזין פורבס (וכונתה "האשה החזקה ביותר בעולם הפילנטרופיה" בהיותה יושבת הראש של קרן ביל ומלינדה גייטס), אמרה את הדברים במסגרת קידום ספרה החדש "רגע ההתעלות: איך העצמת נשים משנה את העולם".

בספר היא משתפת את הקוראים בפכים קטנים מחייה הפרטיים, כמו הסיפור על איך כבשה את ליבו של בעלה כשניצחה אותו במשחק מתמטיקה שהחלה לעבוד במיקרוסופט.

היא מספרת גם שהיה לה חשוב לגדל את שלושת ילדיהם כילדים "נורמלים" ככל שניתן. היא עזבה את מיקרוסופט כדי לגדל אותם מחוץ לאור הזרקורים, ורשמה אותם לבתי ספר תחת שם הנעורים שלה. ואפילו שערכו של בעלה עבר את קו המאה מיליארד דולר, שלושת ילדיהם, ג'ניפר בת ה-22, רורי בן ה-19, ופיבי בת ה-16, יירשו כל אחד "רק" 10 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות