אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Medisafe הישראלית חתמה על חוזה של מיליוני דולרים עם Lash צילום: שאטרסטוק

חברת Medisafe הישראלית חתמה על חוזה של מיליוני דולרים עם Lash

החברה פיתחה פלטפורמה לניטור שימוש בתרופות, שמסייעת לחולים להקפיד על מרשמים שקיבלו ולצמצם הוצאות בריאות. במסגרת העסקה, ישולב מוצר מדיסייף במערכת של לאש - מהגדולות בעולם בתחום שירותי התמיכה בחולים

30.04.2019, 11:11 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית מדיסייף (Medisafe) וקבוצת לאש (Lash), מהגדולות בעולם בתחום שירותי התמיכה בחולים, חתמו על עסקה משמעותי שצפויה להניב למדיסייף הכנסות של מיליוני דולרים. במסגרתה, תשולב פלטפורמת המובייל של מדיסייף בתוכניות השירותים של לאש.

קראו עוד בכלכליסט

מדיסייף פיתחה אפליקציה שמיועדת לאנשים שלוקחים תרופות באופן קבוע ומסייעת להבטיח שיתמידו בנטילתן לפי המרשם. טכנולוגיית מדיסייף תזהה חולים בעלי סיכון של סטייה מאפיק הטיפול המומלץ והזנחת מרשמים. שיתוף הפעולה יאפשר למטופל לראות את כל תהליך אישור התרופה, סטטוס המשלוחים ועוד.

עומרי שור, מנכ"ל החברה עומרי שור, מנכ"ל החברה עומרי שור, מנכ"ל החברה

לפי נתוני רפואה פנימית בארה"ב, יותר מ-30% מהמרשמים הראשונים שמקבלים מטופלים אינם מתממשים כנדרש, ו-70% מהחולים שלא מקפידים על המרשם גם נושרים לחלוטין מהטיפול. לטענת מדיסייף, מטופלים שנעזרים בפלטפורמה שלה מקפידים על המרשם פי 17 מאחרים.

"שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו ישפר את רווחתם של חולים שמתמודדים עם מחלה קשה ומשטרי תרופות מורכבים", מסר מנכ"ל ומייסד החברה עומרי שור. "אנו רואים ערך רב בעבודה עם קבוצת לאש כדי להציע גישה חדשנית וטכנולוגית למטופלים״.

"אנו יודעים שכמעט שלושה מתוך ארבעה מטופלים אינם מתמידים בטיפול התרופתי שלהם מסיבות שונות", מסר טומי בראמלי, נשיא קבוצת לאש. "אנו שמחים לעבוד עם מדיסייף כדי לספק שכבה נוספת של תקשורת דיגיטלית, שתשפר את שיעורי ההיצמדות למרשם ותנחיל התנהגויות בריאות. אנו נענים לצורכי המטופלים על ידי מתן תמיכה דיגיטלית ואנושית כאחד, כדי לסייע בהנחיית המטופלים בדרכם להחלמה ולאיכות חיים גבוהה יותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות