אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מספר ילדים נפצעו משימוש בשידת איקאה צילום: איקאה

מספר ילדים נפצעו משימוש בשידת איקאה

בעקבות אותם מקרים, החברה קוראת ללקוחות שברשותם שידת SUNDVIK, לוודא כי ברשותם כל אביזרי הנעילה שקיבלו עם אריזת המוצר המקורית ולהתקינם על פי ההוראות. בחברה הדגישו כי השידה נבדקה ונמצאה בטוחה ותקינה לשימוש

30.04.2019, 11:53 | נורית קדוש

איקאה העולמית קיבלה 3 דיווחים ברחבי העולם על מקרים בהם נפצעו קלות ילדים, כתוצאה משימוש לא תקין וללא אביזרי הנעילה של שידת החתלה sundvik. בעקבות כך, קוראת איקאה ללקוחות שברשותם שידת SUNDVIK, לוודא כי ברשותם כל אביזרי הנעילה שקיבלו עם אריזת המוצר המקורית ולהתקינם על פי ההוראות.

שידת sunvik של איקאה, צילום: איקאה שידת sunvik של איקאה | צילום: איקאה שידת sunvik של איקאה, צילום: איקאה

שידת SUNDVIK היא רהיט המיועד לשימוש לטווח ארוך, כאשר הייעוד הראשוני הינו שידת החתלה, המאובטחת באמצעות אביזרי הנעילה המגיעים עם אריזת המוצר. לאחר שהילדים גדלים, ניתן לקפל את החלק העליון של השידה ולהשתמש במוצר כשידת מגירות. בעקבות מקרים שדווחו בעולם בהם לקוחות השתמשו בשידה שלא על פי הוראות ההרכבה והשימוש, החליטה איקאה לחדד את חשיבות השימוש באביזרי הנעילה ולקרוא ללקוחות שרכשו את השידה ואיבדו את אביזרי הנעילה, ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות לקבלת ערכה חדשה עד הבית, ללא תשלום וללא הוכחת רכישה.

בחברה ביקשו להדגיש כי השידה נבדקה ונמצאה בטוחה ותקינה לשימוש, זאת כאשר השימוש מתבצע בהתאם להוראות ההרכבה ולהנחיות השימוש המצורפות באריזת המוצר ובאתר האינטרנט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות