אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת האופנה המוזלת סלקט רכשה את זברה שנכנסה להקפאת הליכים צילום: ענר גרין

בלעדי לכלכליסט

רשת האופנה המוזלת סלקט רכשה את זברה שנכנסה להקפאת הליכים

במסגרת העסקה, סלקט רוכשת 16 סניפים ותשלם עבור הרשת 14.6 מיליון שקל. עוד התחייבה להעסיק לפחות 85% מ-280 העובדים המועסקים כיום ברשת

01.05.2019, 14:43 | אורנה יפת
רשת האופנה המוזלת סלקט רכשה את רשת זברה שנכנסה להליך הקפאת הליכים. ל"כלכליסט" נודע כי אמש נחתם החוזה להעברת הבעלות על הרשת לידי הבעלים של סלקט, אלון דויטש וקובי הראל. מכירת הרשת נדרשת את אישור בית המשפט בדיון שנקבע ל-21.5.

קראו עוד בכלכליסט

עוד נודע, כי סלקט תשלם עבור הרשת 14.6 מיליון שקל, מתוכם 4 מיליון שקל ישולמו במזומן והיתרה, 10.6 מיליון שקל תועבר בתשלומים שיפרסו על פני 36 חודשים. במסגרת העסקה רוכשת סלקט 16 סניפים של זברה והתחייבה להעסיק לפחות 85% מהעובדים המועסקים כיום ברשת, שמספרם מוערך בכ-280 עובדים.

סניף של זברה , צילום: ענר גרין סניף של זברה | צילום: ענר גרין סניף של זברה , צילום: ענר גרין

בשלב זה מתכוונת הרוכשת להפעיל את שתי הרשתות במקביל ולא לאחד את סלקט לתוך זברה או להיפך. "אנחנו לא רוצים לעשות זעזועים. הכל נשאר כמו שהוא. נלמד את העסק ואת כוחו של המותג", אישר דויטש ל"כלכליסט". המלאי של הרשת מפוזר בסניפים הפועלים ומוערך בכ-10 מיליון שקל.

בעלי המניות בזברה, פיני פרטוק וזאב זינגר, ימשיכו לתת שירותי ניהול לחברה למשך שנה ושכרם ישולם מקופת הכינוס.

על רשת זברה התמודדה גם רשת ביגוד אחרת, והצעה נוספת הוגשה על ידי ספק של הרשת. בחודש ינואר ניתן צו הקפאת הליכים לזברה, בשל חובות בהיקף של 100 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
יע
לכל הצרי עין למינם, היום קובי ואלון הקטנים, חולשים על ענף הטקסטיל בארץ ישראל, וכל הפישרים שחושבים שהם חזקים שישתו שוקו חם ויתקפלו, הם עשו עסקה מהחלומות, הרשת עלתה להם מההון של הספקים(המגולגל) 5 מיליון ועוד 10 מהמחזורים, עיסקה מטורפת, 2 בחורים תותחים,ומיש עבוד איתם, פשוט יחשוב טוב טוב כמה הפרצופים שלהם שווים.... גם זאביק ופיני היו פעם תותחים, והיום החזירו חצי שוק אחורה, קובי ואלון ינסו שלא, אבל לא הם קובעים. שמעון לא צריך להיזהר, הוא חייב למכור להם, כי אם לא להם למי כן? ל 100 חנויות הקטנות שמפוזרות בארץ? למי לשווקים? יאלה ימבינים, יש פה מהלך ענקי, עוד שנתיים נראה ביחד את התוצאות, יום טוב ואין על האנגר של (שלום)
ספק  |  01.09.19
לכל התגובות