אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברה לשיווק מכונות לספירת כסף צברה חובות - ומבקשת פירוק צילום: שאטרסטוק

בלעדי לכלכליסט

חברה לשיווק מכונות לספירת כסף צברה חובות - ומבקשת פירוק

חברת טופ טכנולוגיות (85) צברה חובות של 2.3 מיליון שקל. מסרה לביהמ"ש שלא תוכל לשלם משכורות לעובדים על מחצית חודש אפריל

04.05.2019, 18:40 | ליטל דוברוביצקי

חברת טופ טכנולוגיות (85) שנוסדה לפני 34 שנים והינה מהמובילות בישראל בתחום של שיווק והפצה מכונות לספירת כסף הגישה בקשה לבית המשפט המחוזי למנות לה מפרק זמני. זאת לאחר שצברה חובות בסך של 2.3 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הוקמה בשנת 1985 ועוסקת בשיווק, הפצה ותחזוקת מכונות לספירת כסף. מומחיותיה של החברה בבניית חדרי מערך ספירה ותחזוקתם בבנקים. החברה עובדת עם רוב הבנקים בישראל ועם מוסדות שונים ומשמשת נציגה בלעדית בישראל של מספר חברות גדולות מיפן, קוריאה, סין וגרמניה בתחום שיווק מכונות לספירת שטרות ומטבעות.

במסגרת הבקשה נטען, כי "החברה משווקת ונותנת שירות למכונות לספירת שטרות ומטבעות לכול הבנקים הגדולים ובין לקוחותיה: בנק מזרחי, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, מוסדות פיננסיים, עיריות וכן מאות לקוחות פרטיים".

החברה שסופרת כסף צברה חובות, צילום: שאטרסטוק החברה שסופרת כסף צברה חובות | צילום: שאטרסטוק החברה שסופרת כסף צברה חובות, צילום: שאטרסטוק

"במהלך 34 שנות פעילותה הפכה החברה למובילה בשוק. למרבה הצער, לאחרונה נקלעה החברה לחובות אשר מעיקים על תפעולה באופן שאינו מאפשר את המשך קיומה במתכונת הנוכחית. עולה כי למרבה הצער החברה הגיעה לסוף דרכה.. התזרים השלילי נובע בעיקר מחוב לבנק הפועלים אשר מכביד על תזרים המזומנים של החברה ומוביל לכך שהחברה חדלת פירעון הלכה למעשה.

"בעקבות כך, החברה אינה מסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה כלפי הנושים ובהינתן כי נחסמו חשבונות הבנק של החברה, לא ניתן אף לשלם משכורות לעובדים בגין מחצית חודש אפריל 2019". מהבקשה עולה כי חוב החברה הכולל עומד על כ-2.3 מיליון שקל. את החברה מייצג עו"ד ר מנגל ממשרד עו"ד איתן ארז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות