אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיירון מערכות מבקשת פירוק; צברה חובות של 4.3 מיליון שקל צילום: שאטרסטוק

בלעדי לכלכליסט

טיירון מערכות מבקשת פירוק; צברה חובות של 4.3 מיליון שקל

משווקת ומפיצת מוצרי האלקטרוניקה מסרה לביהמ"ש: "החברה חדלת פירעון ולמרבה הצער אינה מסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה כלפי הנושים"

04.05.2019, 20:29 | ליטל דוברוביצקי

חברת טיירון מערכות העוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מוצרי אלקטרוניקה בלמעלה מ-500 חנויות ברחבי הארץ הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז בקשה לפרקה. זאת לאחר שצברה חובות בסך של 4.3 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

החברה שנוסדה לפני 19 שנה ומנוהלת על ידי מאיר ישראל עוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מוצרי אלקטרוניקה בלמעלה מ-500 חנויות ברחבי הארץ. מבקשת הפירוק שהגישה החברה עצמה באמצעות עו"ד רז מנגל ממשרד עו"ד איתן ארז עולה כי החברה רוכשת כמחצית ממוצריה בייבוא והמחצית האחרת מספקים בישראל.

אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה | צילום: שאטרסטוק אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק

במסגרת בקשת הפירוק נטען כי "למרבה הצער, לאחרונה נקלעה החברה לחובות אשר מעיקים על תפעולה באופן אשר אינו מאפשר את המשך קיומה במתכונת הנוכחית. עולה כי למרבה הצער החברה הגיעה לסוף דרכה.

"הרקע לקריסה הינו חובות כבדים של החברה כלפי המערכת הבנקאית וכלפי ספקים. ב-11 באפריל נודע לחברה כי הוטלו עיקולים על חשבונות החברה בבנקים על ידי ספקים. החברה חדלת פירעון ולמרבה הצער אינה מסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה כלפי הנושים".

מהבקשה עולה עוד כי חובות החברה עומדים על כ-4.3 מיליון שקל. במקביל לבקשת הפירוק הגישה החברה בקשה למנות לה באופן דחוף מפרק זמני לחברה. עו"ד אילון מנשה, בא כוח הכנ"ר הגיש לבית משפט תגובה במסגרתה ציין כי הכנ"ר לא יתנגד להורות על פירוקה הזמני של החברה. טרם ניתנה החלטת בית משפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות