אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשת טורס: "מעריכים כי ההסלמה בדרום תפגע בכ-60% מהמכירות" צילום: רויטרס

אשת טורס: "מעריכים כי ההסלמה בדרום תפגע בכ-60% מהמכירות"

החברה שיחררה את העובדים ממוקד המכירות המרכזי של החברה באשקלון: "קשה מאוד לקחת אחריות להביא אנשים לעבודה, שכל רגע רצים לממ"ד, בודקים מה שלום הקרובים, ושומעים נפילות ופיצוצים קרובים"

05.05.2019, 16:55 | צלי גרינברג

חברת התיירות והנסיעות אשת טורס מעריכה, כי ההסלמה בדרום תפגע בכ-60% מהמכירות שלה לחודש מאי השנה, בשל ביטולים, חשש להזמין חופשות ואי מימוש הזמנות קיימות. מוקד ההזמנות המרכזי של החברה באשקלון, בו מועסקים 100 עובדים, פעל היום (א') עם 40% מכוח האדם, ופעילותו הושבתה בשעות אחר הצהריים לאחר שהעובדים שוחררו חזרה לבתיהם.

קראו עוד בכלכליסט

קובי מויאל, מנהל מחלקת מכירות של החברה אמר ל"כלכליסט", כי "70% מהעובדות שלנו במרכז ההזמנות באשקלון הן אמהות, ובשל השבתת מערכת החינוך הן נאלצו להישאר בבית עם הילדים, ולא יכלו להגיע לעבודה. גם את אלו שכבר הגיעו נאלצנו לשחרר הביתה, כי קשה מאוד לקחת אחריות להביא אנשים לעבודה, שכל הזמן רצים לממ"ד, בודקים מה שלום הקרובים שלהם, ושומעים תדיר נפילות ופיצוצים קרובים. זה מפחיד".

שיגור טילים בדרום, צילום: איי פי שיגור טילים בדרום | צילום: איי פי שיגור טילים בדרום, צילום: איי פי

כדי לאפשר את המשך פעילות המכירות של החברה, החליטו באשת טורס לאפשר לעובדים ללון עם משפחותיהם בבתי מלון בתל אביב, על חשבון החברה, ולתגבר את מרכז ההזמנות הקטן יותר שלה בתל אביב.

"מניסיון העבר" מספר מויאל, "המכירות ושרות הלקוחות נפגעות באופן משמעותי ופוגעות גם בהכנסות החברה. הלקוחות מפחדים לטוס בתקופה כזו; בין אם מחשש להשאיר את הילדים לבד, בין אם מחשש שנתב"ג ייסגר, ובין אם מחשש שיקבלו צו מילואים וייאלצו לבטל את הטיסה. מעבר לפגיעה במכירות יש גם פגיעה ישירה בספיגת הביטולים. במהלך צוק איתן לדוגמא, החברה ספגה את עלויות הביטולים של מגוייסי המילואים שהציגו צו 8. חלק מהביטולים היו מול ספקים בחו"ל ששם נאלצנו לספוג את מלוא עלות הביטול".

אשת טורס מדורגת על ידי דן אנד ברדסטריט כחברת התיירות השלישית בגודלה בישראל מבחינת מחזור המכירות שלה, שעמד על כמיליארד שקל בשנת 2018. החברה פועלת בתחומי תיירות יוצאת, תיירות פנים ישראלית ותיירות נכנסת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות