אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נבחרו המועמדים לדירקטוריון לאומי: מנכ"ל מנורה לשעבר ומנכ"ל ישראכרט לשעבר

נבחרו המועמדים לדירקטוריון לאומי: מנכ"ל מנורה לשעבר ומנכ"ל ישראכרט לשעבר

הוועדה למינוי דירקטורים בבנקים ללא גרעין שליטה ממליצה על מוטי רוזן, חיים קרופסקי, אירית שלומי וד"ר דוד צביליחובסקי לתפקיד דירקטורים בבנק

06.05.2019, 10:57 | רחלי בינדמן

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

נבחרו המועמדים החדשים לדירקטוריון בנק לאומי –מוטי רוזן (לשעבר מנכ"ל מנורה מבטחים), אירית שלומי, חיים קרופסקי (בעבר מנכ"ל ישראכרט) וד"ר דוד צביליחובסקי.

קראו עוד בכלכליסט

הוועדה למינוי דירקטורים בבנקים ללא גרעין שליטה בראשות השופט משה גל בחרה את שני המועמדים לאחר הליך מינוי שביצעה. באסיפה הכללית הקרובה שיקיים הבנק יובאו לבחירה באופן הבא: במעמד של דירקטור "אחר" יבחרו בעלי המניות בין שלומי אירית לחיים קרופסקי - להחליף את אסתר לבנון שמסיימת כהונה בספטמבר.

באסיפה נפרדת יובאו לאישור יצחק אידלמן (המכהן היום בדירקטוריון) מול מוטי רוזן לתפקיד דירקטור חיצוני על פי חוק החברות. ובקטגוריה של דירקטור אחר יבחרו בעלי המניות שניים מבין אסתר דומיניסיני המכהנת בדירקטוריון וד"ר יצחק שריר המכהן אף הוא לדוד צביליחובסקי (ד"ר לכלכלה באוניברסיטת ת"א) שהתמודד גם ב-2012 על התפקיד מול סאמר חאג' יחייא.

כזכור ביוני הקרוב יסיים את תפקידו יו"ר הבנק דוד ברודט ועל התפקיד להחליפו מתמודדים סאמר חאג' יחייא, ד"ר שמואל בן צבי ואסף מראני היושבים היום בדירקטוריון. הדירקטורים החדשים ככל הידוע לא יוכלו להתמודד על תפקיד היו"ר.

מוטי רוזן מנכ"ל מנורה מבטחים לשעבר מוטי רוזן מנכ"ל מנורה מבטחים לשעבר מוטי רוזן מנכ"ל מנורה מבטחים לשעבר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות