אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גבר העליב אשה בטינדר בגלל שמלה - מה היתה תגובת אסוס? צילום: ASOS

גבר העליב אשה בטינדר בגלל שמלה - מה היתה תגובת אסוס?

גבר אלמוני כתב על תמונה של תיאה לורן ציפנדייל שהיא "סוג של בדיחה". ציפנדייל שיתפה את ההתכתבות ביניהם בטוויטר ואסוס העלתה את התמונה באתר החברה. ציפנדייל: "הם הצליחו להפוך משהו שלילי למשהו חיובי"

07.05.2019, 10:34 | שירות כלכליסט
אפליקציות דייטינג הן שדה מוקשים לא קטן, אך המצב מידרדר אף יותר כשאדם זר מרגיש בנוח להעביר ביקורת על המראה של אנשים אחרים באפליקציה. זה מה שקרה לתיאה לורן ציפנדייל בטינדר. אחד הבחורים שהייתה לה התאמה איתו הודיע לה שאינו אוהב את השמלה שהיא לובשת בתמונה. ציפנדייל לא נשאה חייבת ושיתפה את ההתכתבות ביניהם בטוויטר.

אותו אלמוני הסביר לציפנדייל שהיא "סוג של בדיחה" והוסיף ששמלת התחרה הוורודה שהיא לובשת באחת התמונות שהעלתה "לא מחמיאה לה". הוא סיכם את התגובה במשפט "מקווה שעזרתי".

ציפנדייל שאלה בתגובה למה הוא חושב שהוא צריך להעיר לה ומדוע הוא חושב שלדעה שלו יש חשיבות, הוא המשיך בהערות הלגלגניות בסגנון, "תתבגרי ותעשי קניות במקום סביר".

ציפנדייל בשמלה הורודה של אסוס, צילום: ASOS ציפנדייל בשמלה הורודה של אסוס | צילום: ASOS ציפנדייל בשמלה הורודה של אסוס, צילום: ASOS

הסיפור לא הסתיים בזה. ציפנדייל שיתפה את צילום המסך של ההתכתבות ביניהם בטוויטר לצד התמונה שעליה הגיב, תחת הכיתוב "גברים הם

חראות". היא קיבלה אלפי תגובות, כולן מפרגנות וחלקן כללו סיפורי זוועות של נשים אחרות באפליקציות הדייטינג.

אחת המגיבות הייתה החברה שמוכרת את השמלה המדוברת, רשת האופנה המקוונת אסוס שכתבה "תיאה מותק, בואי נדבר, תסתכלי בהודעות הפרטיות". כמה ימים לאחר מכן, פרסמו באסוס לינק לשמלה וכתבו: "תחליקו לימין לראות מי צחקה אחרונה..."

כשלוחצים על הלינק רואים את התמונה של ציפנדייל באתר של אסוס לצד הדוגמניות המקצועיות. לפי העוקבים שלה, זו הנקמה הטובה ביותר שהיא הייתה יכולה לחלום עליה.

"למען האמת, אני עדיין בשוק", סיפרה לאחר מכן לאתר אינסיידר. "אני כל כך אסירת תודה לאסוס. הם הצליחו להפוך משהו שלילי למשהו חיובי. אני נדהמת גם מהתגובות החיוביות שקיבלתי מכל מי שהגיב לפוסט. זה פשוט מדהים!"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות