אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרארי הפתיעה: נחשוף בקרוב מכונית על היברידית צילום: בלומברג

פרארי הפתיעה: נחשוף בקרוב מכונית על היברידית

את ההודעה מסר מנכ"ל החברה בשיחה בנושא דוחות הרבעון הראשון - שבו רשמה יצרנית הרכב עלייה של 22% ברווח הנקי ל-180 מיליון יורו

10.05.2019, 10:33 | תומר הדר

פרארי תחשוף תוך שבועות ספורים מכונית על היברידית, כך הודיע לואיס קמיליירי, מנכ"ל פרארי, במהלך שיחת הבהרה בנושא דוחות הרבעון הראשון של היצרנית. לפי קמיליירי, הפרארי ההיברידית תוצג לקראת סוף מאי במאראנלו, עיר הבית של פרארי.

קראו עוד בכלכליסט

דברי קמיליירי נמסרו לתקשורת במהלך שיחת הבהרה ועדכון בהמשך לדוחות היצרנית שפורסמו שלשום. לדבריו: "הדגם יוצג בסוף החודש ויחשף במאראנלו. כפי שהצהרנו, הוא יהיה היברידי ויאופיין בביצועים של מכונית על ויופי מרהיב".

לפי דוחות הרבעון הראשון רשמה פרארי הכנסות בסך 940 מיליון יורו ורווח נקי של 180 מיליון יורו ברבעון הראשון - עליה של 22%. עיקר הגידול ברווח ביחס לאשתקד נובע מעלייה של 20% בהכנסות החברה ממכירות רכבים וחלקי חילוף. לפי תחזיות פרארי, צפויות הכנסות החברה בשנת 2019 לעמוד על 3.5 מיליארד יורו - זאת ביחס ל-3.4 מיליארד יורו ב-2018.

לואיס קמיליירי, מנכ"ל פרארי, צילום: בלומברג לואיס קמיליירי, מנכ"ל פרארי | צילום: בלומברג לואיס קמיליירי, מנכ"ל פרארי, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות