אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסע קניות פרוע מסבך את מנכ"ל איגוד הרובאים בארה"ב צילום: בלומברג

מסע קניות פרוע מסבך את מנכ"ל איגוד הרובאים בארה"ב

מסמכים פנימיים של ה-NRA חושפים את התנהלותו הבזבזנית של מנכ"ל האיגוד ויין להפייר - מקניות בבברלי הילס ב-39 אלף דולר ביום שופינג ועד שכירת רכב באירופה ב-18 אלף דולר. והכל על חשבון חברי האיגוד

11.05.2019, 23:55 | שירות כלכליסט

מבוכה גדולה הערב למנכ"ל איגוד הרובאים האמריקאי (NRA) ויין להפייר. זאת, בעקבות הדלפת מסמכים פנימיים של האיגוד, שמעידים על אורח חיים בזבזני מאוד על חשבון חברי האיגוד, שנשיא ארה"ב דונלד טראמפ נחשב לאחד מתומכיו הנלהבים. 

כך למשל, על פי המסמכים המודלפים חייב להפייר את חברי האיגוד ב-39 אלף דולר במהלך יום שופינג אחד שערך בבוטיק אופנה בברלי הילס. במקביל הוא חייב את הארגון בלמעלה מ-18 אלף דולר עבור שכירת רכב במהלך שהות שערך באירופה, ודאג גם לכך שהאיגוד יכסה דמי שכירות בגובה 13,800 דולר עבור מתמחה שעבר עבור האיגוד בקיץ. 

תערוכת נשק של ה-NRA, איגוד הרובאים הלאומי בארה"ב, צילום: בלומברג תערוכת נשק של ה-NRA, איגוד הרובאים הלאומי בארה"ב | צילום: בלומברג תערוכת נשק של ה-NRA, איגוד הרובאים הלאומי בארה"ב, צילום: בלומברג

המסמכים שפורסמו על גבי הרשת מספקים פרטים חדשים על חיבתו העזה של להפייר להוצאות גבוהות במיוחד וטעם יקר באופנה, נסיעות והוצאות אחרות שהסתכמו ביותר מ-542 אלף דולר.

הוצאות הנסיעה של להפייר כללו יותר מ-200 אלף דולר שחויבו עבור טיסות במהלך חודש אחד בלבד בסוף 2012 בלבד ותחילת 2013, הוצאות הקשורות בחלקן לטיול שערך להפייר לבהמאס במהלך חג המולד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות