אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ההימורים 888 תפטר 45 עובדים בישראל

חברת ההימורים 888 תפטר 45 עובדים בישראל

החברה הישראלית, המעסיקה כ-1,500 עובדים ברחבי העולם, מעוניינת לבצע מהלך של ארגון מחדש במחלקת הפיתוח שלה; לצד הפיטורים בישראל תגדיל החברה בצורה משמעותית את מחלקת הפיתוח שלה ברומניה

13.05.2019, 10:00 | מאיר אורבך

חברת ההימורים הישראלית 888 מפטרת 45 עובדים ממחלקת הפיתוח שלה בישראל, כחלק ממהלך ארגון מחדש במחלקת הפיתוח של החברה. לצד הפיטורים בישראל תגדיל החברה בצורה משמעותית את מחלקת הפיתוח שלה ברומניה. החברה מעסיקה 1,500 עובדים סה"כ, 600 מהם בישראל; על פי הערכה, כ-300 מהם הם עובדי פיתוח.

קראו עוד בכלכליסט

מתוך אתר 888, צילום: צילום מסך מתוך אתר 888 | צילום: צילום מסך מתוך אתר 888, צילום: צילום מסך

חברת הבת של 888 הפועלת בבוקרשט מעסיקה כיום כ-200 עובדים, וככל הנראה מספרם יעלה. ביולי 2017 פיטרה החברה עשרות עובדים, גם הם ממרכז הפיתוח המקומי.

לפי ההערכות, מהלך הפיטורים הנוכחי הוא חלק מתהליך התייעלות והקטנת עלויות. עלות מהנדס ברומניה מוערכת בעשרות אחוזים פחות מזו של מהנדס בישראל, וריכוז הפעילויות במשרדי החברה ברומניה יצמצמו את עלויות הפיתוח.

המהלך תואם את אסטרטגיית ההתרחבות והצמיחה של הקבוצה, הכוללת רכישות ומיזוגים ופריסה גלובלית של עובדי החברה באתריה בעולם. המעבר יאפשר לחברה להמשיך ולהוביל בתחום הטכנולוגי ולשפר את חוויות הלקוחות ברחבי העולם.

ב-888 מעריכים כי למרות השינויים האחרונים הנוגעים לחלק מהעובדים בישראל, ימשיכו הגיוסים למגוון תפקידים באתר החברה בישראל; עוד מציינים בחברה כי בכוונתם להמשיך ולפתח בישראל תחומי ליבה טכנולוגים ושיווקיים בשנים הקרובות.

קבוצת 888 העולמית היא אחת מהחברות המובילות בתחום האונליין גיימינג בעולם, קיימת למעלה מ-22 שנים ונסחרת בבורסה בלונדון. החברה נוסדה ב־1997 על ידי האחים אבי ואהרון שקד והאחים שי ורובן־יצחק, והיא נחשבת לאחת מחברות ההימורים המקוונים הגדולות בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות