אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מג'יק רוכשת חברת תוכנה אמריקאית בכ-20 מיליון דולר

מג'יק רוכשת חברת תוכנה אמריקאית בכ-20 מיליון דולר

הרכישה מוערכת על ידי גורמים בתעשייה בהיקף של כ-15-20 מיליון דולר, מרחיבה את טווח יכולותיה של מג'יק בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית לחברות וארגונים

13.05.2019, 09:12 | צלי גרינברג

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

מג'יק מודיעה הבוקר (ב'), על רכישת חברת התוכנה האמריקנית פאופאו (PowWow), המפתחת פלטפורמת Low-Code, שלטענתה מגדירה מחדש את הטרנספורמציה הדיגיטלית בזירה הארגונית. שווי העסקה לא פורסם אך לפי הערכות בתעשייה, הסכום עומד על בין 15 ל-20 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

מג'יק היא ספקית פתרונות אינטגרציה ופיתוח יישומיים הנסחרת כחברה דואלית בבורסת נאסד"ק ובבורסה בתל אביב בשווי 1.58 מיליארד שקל. החברה מציינת ש פלטפורמת ה-SmartUX של PowWow, מאפשרת לארגונים להאיץ תהליכי מודרניזציה ולהעביר במהירות, ביעילות וללא כל הפרעה להתנהלות הרגילה של העסק, כל יישום ארגוני קיים, לאפליקציה היברידית רספונסיבית, מהירה ומאובטחת, הניתנת להתקנה על גבי כל מכשיר קצה.

מג'יק מצפה, כי פעילות זו תתחיל להניב רווחים בפרק זמן שבין 18 ל-24 חודשים, במהלכם היא תשקיע במאמצי שיווק ומכירות, ובלוקליזציה למוצרים עבור התאמתם לשווקים שונים בעולם.

גיא ברנשטיין, מנכ"ל מג'יק, מסר במסגרת הודעת החברה, כי "ההשקעה מהווה צעד חשוב באסטרטגיה של מג'יק, ותורמת למיצובה בשוק פלטפורמות הפיתוח. פעילות הטרנספורמציה הדיגיטלית הולכת וגדלה באופן מואץ, וארגונים בכל העולם מחפשים פתרונות מהירים לביצוע טרנספורמציה דיגיטלית המפחיתים את הצורך בהחלפת התשתית הטכנולוגית הקיימת".

רפאל סאנטיני, סמנכ"ל המכירות של PowWow, ציין גם הוא בהודעת החברה, כי "בשל ההצטרפות לקבוצת מג'יק, צוות PowWow ולקוחותיהם ייהנו מגישה למשאבים נרחבים ולערוצי הפצה בינלאומיים, יחזקו את מעמדה התחרותי של PowWow, ויאפשרו לה להוסיף יכולות מפתח ללקוחותיה".

גיא ברנשטיין , צילום: בועז אופנהיים גיא ברנשטיין | צילום: בועז אופנהיים גיא ברנשטיין , צילום: בועז אופנהיים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות