אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

MusicTech

נאוה סברסקי-סופר: "תעשיות שפעם לא דיברו זו עם זו מתחברות עכשיו"

סברסקי-סופר יזמת ואשת הון סיכון, לשעבר VP בנוברטיס בכנס When Technology Meets Music של כלכליסט ובנק לאומי בבית ספר רימון למוסיקה: "6.5 מיליארד דולר הושקעו בתעשיית הטק בישראל בשנה האחרונה (2018) ורק חלק קטן מאוד מזה במוזיקה ואמנות, אבל אנחנו רואים שינוי"

13.05.2019, 16:43 | הגר רבט

"אנחנו כאן בשביל הוואו וההתרגשות ממוזיקה", כך פתחה את דבריה נאוה סברסקי-סופר, יזמת ואשת הון סיכון, לשעבר VP בנוברטיס בכנס when technology meets music של כלכליסט ובנק לאומי בבית ספר רימון למוסיקה. "6.5 מיליארד דולר הושקעו בתעשיית הטק בישראל בשנה האחרונה (2018) ורק חלק קטן מאוד מזה במוזיקה ואמנות, אבל אנחנו רואים שינוי - תעשיות שפעם לא דיברו זו עם זו מתחברות עכשיו".

נאוה סבירסקי סופר, צילום: אוראל כהן נאוה סבירסקי סופר | צילום: אוראל כהן נאוה סבירסקי סופר, צילום: אוראל כהן

סברסקי סופר, שהיתה בעברה גם מנכ"לית יישום, חברת המיסחור של האוניברסיטה העברית, סיפרה על תחילת העבודה שלה עם רימון: "כשבאתי לכאן בפעם הראשונה לפני שנתיים אמרו לי 'אלה אנשים אחרים כאן שלא מעניין אותם טכנולוגיה', הם רק רוצים לנגן ואני לא רוצה שהם יפסיקו לנגן, אבל יחד עם זה יש כאן הרבה אנשים עם יכולות טכנולוגיה מופלאות, תראו מה שמענו עד עכשיו. תראו מה שאפשר לעשות היום עם היכולות הטכנולוגיות האלה כמו בינה מלאכותית שכבר קיימות היום. בספוטיפיי או ביוטיוב למשל מיד עולות לי המלצות בהתאם למה שאני שומעת ורואה - זו הבינה המלאכותית בצורתה הפשוטה ביותר. יש טכנולוגיות כאלה גם באמנות שיודעות להסתכל על יצירת אמנות ולהציע לכם תקציר שלה ולהמליץ על דברים דומים.

"הסטארט-אפים שיבואו אחרי ידברו על הדברים האלה - על הנגישות למוזיקה, המגוון שלה, הדרך שבה נייצר את המוזיקה הזו. יש כבר דברים נפלאים שהתחילו ברימון ואני חושבת שהרומנטיקה לא תעלם, אבל יהיו לנו המון דרכים חדשות ליהנות ממנה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות