אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עין לציון: משקפי קלווין קליין ולקוסט עוברים בבלעדיות לאופטיקה הלפרין

עין לציון: משקפי קלווין קליין ולקוסט עוברים בבלעדיות לאופטיקה הלפרין

החברה קיבלה את הזכיון הבלעדי לייבוא ומכירה של מותגי המשקפיים דונה קארן, קלווין קליין ולקוסט, בישראל; עבור הזכיון והזמנה ראשונה של קולקציות המשקפיים, שילמה הלפרין לבעלת המותגים כ־2 מיליון יורו

15.05.2019, 07:57 | אורנה יפת

אופטיקה הלפרין קיבלה את הזכיון הבלעדי לייבוא ומכירה של מותגי המשקפיים דונה קארן, קלווין קליין ולקוסט, בישראל. ל"כלכליסט" נודע כי עבור הזכיון והזמנה ראשונה של קולקציות המשקפיים, שילמה הלפרין לבעלת המותגים, חברת מרשון (Marchon) האמריקאית, כ־2 מיליון יורו.

קראו עוד בכלכליסט

משקפי קלווין קליין. המחיר ייחתך בחצי משקפי קלווין קליין. המחיר ייחתך בחצי משקפי קלווין קליין. המחיר ייחתך בחצי

עד לפני כחצי שנה חברת עינית ייבאה את מותג המשקפיים לקוסט לישראל, והיבואנית א.שטויר ייבאה את קלווין קליין. הזיכיון למותג דונה קארן שווק בעבר בלוקסאוטיקה ובשנה האחרונה יצא מישראל. היבואנים שייבאו את המותגים בעבר טוענים כי מדובר במותגים שהמכירות שלהם בישראל היו חלשות וכי הם ויתרו על הזיכיון שלהם.

כך או כך, המותגים שנמכרו בעבר בחנויות המשקפיים ובחלק מהרשתות, יימכרו החל מעוד שבועיים רק ברשת אופטיקה הלפרין. לדברי יעקב הלפרין, מנכ"ל ומבעלי אופטיקה הלפרין, מחירם של המשקפיים יהיה נמוך בכ-50% מהמחיר בהם נמכרו בישראל בעבר. "דגמי קלווין קליין נמכרו ב-700-800 שקל, ואנחנו נמכור אותם ב-350 שקל. דגמי לקוסט שנמכרו ב-800 שקל נמכור בכ-400 שקל. אני קונה את הדגמים ישירות מהמפעל וחוסך את היבואן המתווך. גם אם מישהו ינסה לעשות יבוא מקביל של המותגים הללו הוא לא יצליח למכור אותם במחיר זול יותר, כי התחייבתי מול מרשון לקנות כמויות גדולות יותר מהיבואנים הקודמים, ובהתאם אני מקבל מהם מחיר נוח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות