אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי המניות אישרו: כלכלית ירושלים תמוזג לתוך מבני תעשיה צילום: דור מנואל

בעלי המניות אישרו: כלכלית ירושלים תמוזג לתוך מבני תעשיה

כמעט 100% מבעלי המניות בכלכלית ירושלים אישרו את המהלך, לצד תמיכת 85% מבעלי המניות במבני תעשיה; מאזן החברה הממוזגת יעמוד על כמעט 13 מיליארד שקל, ההון העצמי על 4.6 מיליארד שקל

15.05.2019, 13:53 | גולן חזני

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

בעלי המניות של כלכלית ירושלים ומבני תעשיה אישרו ברוב גדול את המיזוג בין שתי החברות. 99.99% מבעלי המניות של כלכלית ירושלים תמכו בהצעה ו-84.7% בעלי מניות מבני תעשיה - הנתונים בהצבעה הן של בעלי המניות שאינם בעלי עניין אישי.  

קראו עוד בכלכליסט

חברת הייעוץ אנטרופי המליצה ללקוחותיה המוסדיים להצביע בעד המהלך. שתי החברות יהפכו לחברה אחת שתיקרא קבוצת מבנה שתהיה חברת הנדל"ן החמישית בגודלה בבורסה - השווי המצרפי של החברה הממוזגת ממקם אותה במקום ה-34 בשווי שוק בבורסה המקומית.

עם השלמת המיזוג תחזיק קבוצת מבנה הממוזגת במאזן בהיקף של כ-12.9 מיליארד שקל עם הון עצמי של כ-4.6 מיליארד שקל. החברה צפויה להגיע ל-NOI (רווח גולמי מהשכרה) של 680-670 מיליון שקל בשנה ו- FFO (רווח נקי תזרימי מהפעלה) של 345-335 מיליון שקל.

מנכ"ל החברה הממוזגת יהיה דודו זבידה שאמר כי המהלך יציף ערך לבעלי המניות. את דירקטוריון כלכלית ירושלים ליוו בעסקה רם דגן מפועלים אי.בי.אי וטלאור ארדן ומעיין גולן מפועלים שוקי הון.  

שרון זאורבך וניר בדנר מחברת mns שמשו כבנקאי ההשקעות והיועצים הפיננסים של הוועדה המיוחדת במבני תעשייה.

דודו זבידה, צילום: דור מנואל דודו זבידה | צילום: דור מנואל דודו זבידה, צילום: דור מנואל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות