אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סניגורו של נתניהו עו"ד נבות תל-צור: "אנחנו לא עושים תרגילים" צילום: עמית שעל

סניגורו של נתניהו עו"ד נבות תל-צור: "אנחנו לא עושים תרגילים"

עו"ד תל-צור התייחס היום בכנס של לשכת עוה"ד לעיכוב בקבלת חומרי החקירה על ידי סניגוריו של רה"מ: "אנחנו עובדים לפי אמות מידה מקצועיות. אפשר היה ללכת לאופיס דיפו לקנות 300 קלסרים ולהביא אלינו במשאית, אבל אז זה היה כמו לזרוק את זה לסתם עורך דין שלא מטפל בתיק"

15.05.2019, 19:24 | משה גורלי

"אף אחד לא מעל לחוק ואף אחד לא מתחת לחוק. אנשי ציבור בכירים מופלים לרעה. אין להם את סל הזכויות שיש לכל אזרח", כך אמר היום עו"ד נבות תל-צור. סניגורו של ראש הממשלה דיבר בכנס של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין, שמפגיש את בכירי המקצוע עם עורכי דין צעירים.

קראו עוד בכלכליסט

"יש שיאמרו", אמר עו"ד תל-צור, "שזה מחיר הפריבילגיות שיש להם כאנשי הציבור. אולי אפשר להצדיק את זה מבחינה ציבורית, אבל לא מבחינת דיני העונשין.  

ראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: צילום מסך ראש הממשלה בנימין נתניהו | צילום: צילום מסך ראש הממשלה בנימין נתניהו, צילום: צילום מסך

"אנחנו לא עושים תרגילים", המשיך עו"ד תל-צור. "אנחנו עובדים לפי אמות מידה מקצועיות. אנחנו טוענים לזמן סביר לשימוע להסדרת הייצוג ולקבלת החומרים. אפשר ללכת לאופיס דיפו, לקנות 300 קלסרים ולהביא אלינו במשאית. אבל זה כמו לזרוק את זה לסתם עו"ד שלא מטפל בתיק".

בכנס משתתפים, בין היתר, המועמד לראשות הלשכה עו"ד אבי חימי, ועורכי הדין רם כספי, מאיר מזרחי, צבי אגמון, צבי פירון, ששי גז וכונסת הנכסים הרשמית סיגל יעקובי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות