אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות עשן ברכבת לבנימינה: שיבושים בתנועת הרכבות בקו החוף צילום: רכבת ישראל

בעקבות עשן ברכבת לבנימינה: שיבושים בתנועת הרכבות בקו החוף

בשל תקלה ברכבת פרברית שיצאה הבוקר מרחובות לכיוון בינימינה, הנסיעה נעצרה בסמוך לקיסריה זאת לאחר דיווח על עשן מאחד הקרונות. בשל התקלה, רכבות מצפון יסתיימו ויתחילו את נסיעתם בתחנת בנימינה ומכיוון דרום בתחנת חדרה

16.05.2019, 10:17 | ליאור גוטמן
ברכבת ישראל מדווחים הבוקר (ה') שבשל תקלה ברכבת פרברית שיצאה ב-7:54 מרחובות לכיוון בינימינה, הנסיעה נעצרה בסמוך לקיסריה זאת לאחר דיווח ש"עולה עשן מקרון הכוח בו ממוקם הגנרטור". ברכבת טוענים שפקח הרכבת "פעל על פי הנוהל, והוריד את הנוסעים בבטחה אל מחוץ לתחום המסילה".

השורה התחתונה של האירוע הזה היא שבשעה זו נרשמים שיבושים בקו החוף, כך שרכבות מצפון יסתיימו/יתחילו את נסיעתם בתחנת בנימינה, ומכיוון דרום בתחנת חדרה. יצוין שימי חמישי נחשבים לימים עמוסים במיוחד ברכבת, שמשרתת בין השאר עשרות אלפי חיילים שיוצאים לחופשת שבת.

עומסים ברציפים (ארכיון), צילום: YNET עומסים ברציפים (ארכיון) | צילום: YNET עומסים ברציפים (ארכיון), צילום: YNET

כ-150 נוסעי הרכבת ירדו אל מחוץ לתחום המסילה וצעדו אל תחנת קיסריה פרדס חנה, הסמוכה כקילומטר למקום עצירת הרכבת.

"עם הגעת הנוסעים לתחנה חולקו להם בקבוקי מים. נוסע אחד אשר נפגע ככל הנראה בזמן הירידה מהרכבת טופל על ידי מד"א. סיורי בטחון וצוותים של רכבת ישראל נמצאים במקום", אומרים בחברה, ומחדדים, כי צוותים טכניים פועלים לתיקון התקלה כאשר. בדיקה ראשונית עולה כי איננה קשורה לגנרטור, אלא לרפידות הבלם (בלם עצור), והרכבת תצא בקרוב בנסיעה עצמאית אל בנימינה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות