אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצפה הכוכבים כלול במחיר: החווה של מייסד ערוץ דיסקברי מוצעת למכירה צילום: LIV Sotheby's International Realty

מצפה הכוכבים כלול במחיר: החווה של מייסד ערוץ דיסקברי מוצעת למכירה

החווה "ווסט קריק ראנץ" בקולורדו, של ג'ון הנדריקס ורעייתו מורין, משתרעת על כ-28 אלף דונם, ושטחו של הבית המרכזי עומד על 2,000 מ"ר; אילו הפתעות כולל הנכס - ומה המחיר?

18.05.2019, 22:18 | שירות כלכליסט

מייסד ערוץ דיסקברי ג'ון הנדריקס ורעייתו מורין מציעים למכירה את החווה שלהם בקולורדו, אתר נופש יוקרתי שבנו בסמוך ומוזיאון מכוניות, כל זאת עבור 279 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

החווה, אותה רכשו לפני קרוב ל-30 שנה, מתפרסת על פני שטח של מעל 28 אלף דונם, כשאתר הנופש והמוזיאון נמצאים על שטח של 6,880 דונם.

החווה של ג החווה של ג'ון הנדריקס, מייסד ערוץ דיסקברי, בקולורדו | צילום: LIV Sotheby's International Realty החווה של ג

בני הזוג העמידו את החווה, המכונה "ווסט קריק ראנץ", למכירה כבר לפני שנתיים, אז ביקשו עבורה 149 מיליון דולר. כעת החליטו להוסיף למכירה גם את שאר האחזקות שלהם באזור. אם אכן יצליחו למכור במחיר הקרוב למחיר המבוקש, יהיה זה נכס המגורים היקר ביותר שנמכר באזור קולורדו, כך לפי סוכני הנדל"ן שאחראיים על המכירה.

אולם, לנכס יש תחרות. בשלב זה hשנן לפחות 10 חוות יוקרתיות המוצעות למכירה בקולורדו, כולל חווה בגודל 18 אלף דונם בבעלותו של המיליארד הנרי קראוויס, המייסד של ענקית הפרייבט אקוויטי KKR.

החווה של הנדריקס כוללת האנגר מטוסים ושני מנחות מסוקים - מסוק אחד אף ייכלל במכירה. מוזיאון המכוניות, שפתוח לציבור מציג 55 מכוניות מהאוסף האישי של הנדריקס, כולל קדילאק משנת 1906, שגם תיכלל במכירה.

מצפה הכוכבים בחווה עם גג כיפה מסתובב, צילום: LIV Sotheby מצפה הכוכבים בחווה עם גג כיפה מסתובב | צילום: LIV Sotheby's International Realty מצפה הכוכבים בחווה עם גג כיפה מסתובב, צילום: LIV Sotheby

שטחו של הבית המרכזי הוא למעלה מ-2,000 מ"ר, והוא כולל מצפה כוכבים וכיפה מסתובבת שנפתחת כך שאפשר לצפות בכוכבים. "ההנאה האמיתית מכך שאנחנו רחוקים מכל עיר גדולה היא שהשמיים בלילה נקיים, בלי זיהום אורות שיפריע לצפות בכוכבים", מסר הנדריקס. הבית המרכזי כולל גם חדר עבודה עם תקרה מקומרת ובריכת שחייה. כמו כן, יש שני בתי אורחים, כל אחד עם שלושה חדרים, אסם ושטח מרעה לסוסים.

אתר הנופש, הנקרא Gateway Canyons Resort, הוקם על ידי בני הזוג בעשור הקודם, והוא כולל 72 סוויטות וביתנים, 5 מסעדות ואולם כנסים. הנדריקס הוסיף כי קיבל כבר את האישורים הנדרשים לבניית 371 יחידות נוספות באתר. בשל המרחק מהעיר הגדולה, באתר הנופש בנו גם מכלת שמוכרת מוצרי יסוד.

שטח החווה מלמעלה, צילום: LIV Sotheby שטח החווה מלמעלה | צילום: LIV Sotheby's International Realty שטח החווה מלמעלה, צילום: LIV Sotheby

הבריכה תחת כיפת השמיים, צילום: LIV Sotheby הבריכה תחת כיפת השמיים | צילום: LIV Sotheby's International Realty הבריכה תחת כיפת השמיים, צילום: LIV Sotheby

חדר השינה, צילום: LIV Sotheby חדר השינה | צילום: LIV Sotheby's International Realty חדר השינה, צילום: LIV Sotheby

חדר ביליארד, צילום: LIV Sotheby חדר ביליארד | צילום: LIV Sotheby's International Realty חדר ביליארד, צילום: LIV Sotheby

הסלון, צילום: LIV Sotheby הסלון | צילום: LIV Sotheby's International Realty הסלון, צילום: LIV Sotheby

פינת טלוויזיה, צילום: LIV Sotheby פינת טלוויזיה | צילום: LIV Sotheby's International Realty פינת טלוויזיה, צילום: LIV Sotheby

פינת אוכל, צילום: LIV Sotheby פינת אוכל | צילום: LIV Sotheby's International Realty פינת אוכל, צילום: LIV Sotheby

שטח פתוח. החווה, צילום: LIV Sotheby שטח פתוח. החווה | צילום: LIV Sotheby's International Realty שטח פתוח. החווה, צילום: LIV Sotheby

סוסים בחווה, צילום: LIV Sotheby סוסים בחווה | צילום: LIV Sotheby's International Realty סוסים בחווה, צילום: LIV Sotheby

פינת מנוחה, צילום: LIV Sotheby פינת מנוחה | צילום: LIV Sotheby's International Realty פינת מנוחה, צילום: LIV Sotheby

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות