אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר לרכב Karamba חוברת ליצרנית מערכות ההפעלה Wind River

חברת הסייבר לרכב Karamba חוברת ליצרנית מערכות ההפעלה Wind River

המערכת של קארמבה פותחה במקור עבור מכוניות, אך מסוגלת להגן על מוצרים מקוונים מסוגים אחרים - והשותפות בין השתיים יאפשר לווינד ריבר להציע את פתרון האבטחה הישראלי ללקוחות גם בתחומי הרפואה, הביטחון והחלל

19.05.2019, 12:11 | מאיר אורבך

חברת הסייבר קארמבה (Karamba), שמתמחה בפתרונות אבטחה לכלי רכב, מרחיבה את תחומי הפעילות שלה וחתמה על הסכם שיתוף פעולה גלובלי עם חברת מערכות ההפעלה Wind River Systems. במסגרת ההסכם יוכלו לקוחות Wind River בתעשיית הרכב, החלל, הביטחון והרפואה להטמיע באופן אוטומטי את תוכנת האבטחה של קארמבה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה פיתחה פיתרון שמקשיח אוטומטית את הגנת התוכנה של המערכת המקושרת, ומונע שינוי של הגדרות היצרן. התוכנה פועלת כל הזמן ומונעת השתלטות תוקפים על המערכת המאובטחת, ונותנת למוצרים מקוונים יכולת הגנה עצמית.

אנשי קארמבה טל בן דוד, עמי דותן, אסף הראל ודוד ברזילי אנשי קארמבה טל בן דוד, עמי דותן, אסף הראל ודוד ברזילי אנשי קארמבה טל בן דוד, עמי דותן, אסף הראל ודוד ברזילי

מהחברה נמסר שבעקבות יישום מוצלח של טכנולוגיית התוכנה שלה, במסגרתו נבנו יותר מ-17 התקשרויות עם יצרני רכב וספקים בולטים בתחום, פנו יצרנים בשווקים אחרים לחברה בבקשה לקנות את מוצריה. יצרנים של מערכות מקושרות, בקרים תעשייתיים ומערכות ToI משתמשים בתוכנת קארמבה כדי לספק שכבת הגנה פעילה למוצריהם.

"להתקפות אלה יש פוטנציאל להשבית ציי רכב, לשבש את פעולתן של רשתות חשמל כלל-ארציות או להשתמש במצלמות מעקב ביתיות כדי לפגוע בפרטיות", מסר עמי דותן, מייסד משותף ומנכ"ל קארמבה. "ספקי מערכות מקושרות עובדים קשה מאי פעם כדי לוודא שהמוצרים שלהם בטוחים ומאובטחים. הטמעת התוכנה של קארמבה בתשתיות הקיימות שלהם מציעה רמה חדשה של הגנה מפני האקרים שמנסים לנצל מכשירים מקוונים בקנה מידה גדול".

"ההתמקדות של קארמבה בהגנה על מערכות מקושרות ביישומים קריטיים הופכת אותה לשותף טבעי", מסר מישל ג'נארד, סגן נשיא למוצרים ב-Wind River. "משימתנו היא להרחיב את היצע המוצרים הבטוחים והמאובטחים שלנו ללקוחות בכל השווקים אותם אנו משרתים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות