אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמי מזאל-שחר נשיאה משותפת בחברת הסייבר NSO - עוזבת את החברה בתום 4 שנים צילום: אוראל כהן

תמי מזאל-שחר נשיאה משותפת בחברת הסייבר NSO - עוזבת את החברה בתום 4 שנים

ב-NSO טוענים כי העזיבה באה מיוזמתה של מזאל-שחר ודחו שמועות על החלטה יזומה של הדירקטוריון. "מזאל-שחר הובילה יחד עם הנהלת החברה את NSO לצמיחה משמעותית והישגים בינלאומיים", נמסר מהחברה

19.05.2019, 14:01 | גולן חזני

תמי מזאל-שחר, נשיאה משותפת האחראית על התחום העסקי בחברת הסייבר NSO, עוזבת את החברה אחרי ארבע שנים בתפקיד.

רק לפני חודש התארחה מזאל-שחר בכנס "כלכליסט" בניו יורק שם דיברה ארוכות על NSO, חברת התוכנה שפיתחה את תוכנת הריגול המודיעיני פגסוס ומכרה אותו במספר מדינות, ואשר מושכת אש וביקורת בעולם על פעילותה.

קראו עוד בכלכליסט

תמי מזאל שחר , צילום: אוראל כהן תמי מזאל שחר | צילום: אוראל כהן תמי מזאל שחר , צילום: אוראל כהן

"אנחנו לא סוכנות מודיעין, אלא חברת טכנולוגיה. אנחנו משאירים את ההחלטות הקשות לסוכנויות מודיעין. זה תחום עם רגולציה קפדנית, ומודיעין זה עסק מורכב. ההחלטות שהסוכנויות צריכות לקבל אינן קלות", אמרה.

בחברה טענו כי העזיבה באה מיוזמתה של מזאל-שחר ודחו שמועות על החלטה יזומה של הדירקטוריון. מזאל-שחר הצטרפה ל-NSO ב-2016 כסמנכ"ל מכירות. לאחר מכן הובילה את פעילות המוצר של NSO ולפני כשנה וחצי מונתה לנשיאה משותפת, המובילה את כלל הפעילות העסקית של קבוצת NSO, לרבות שיווק ומכירות. למעשה היא היתה האיש מספר 2 בחברה. היא הובאה לחברה ביוזמת ערן גורב מנהל קרן פרנסיסקו פרטנרס שלאחרונה מכרה אחזקותיה בחברה ועד אז היתה בעלת השליטה לצד המנכ"ל, שלו חוליו, שהחזיק במניות מיועט.

בחברה ציינו לשבח את פעילותה ומסרו כי "במהלך תקופה זו הובילה יחד עם הנהלת החברה את NSO לצמיחה משמעותית והישגים בינלאומיים, תוך שהחברה הופכת למובילה בתחומה בענף הסייבר העולמי".

קבוצת NSO מפתחת טכנולוגיות המסייעות לגורמי אכיפת החוק למנוע ולחקור אירועי טרור ופשיעה. הקבוצה נוצרה ב-2014 לאחר מיזוג בין חברות סייבר ישראלית ואירופית.

טרם הצטרפותה ל-NSO שימשה מזאל-שחר כמנכ"לית 3M Electronic Monitoring.

מזאל שחר תסיים את תפקידה בספטמבר ובכך תשלים כארבע שנים בקבוצת NSO.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות