אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אני והיפות שלי בארמון: מלכת אנגליה מחפשת מנהל מדיה חברתית צילום: איי פי

אני והיפות שלי בארמון: מלכת אנגליה מחפשת מנהל מדיה חברתית

שולטים בניהול רשתות חברתיות? בית המלוכה מחפש אדם שינהל את כל ענייני המדיה המשפחתיים. הדרישות גבוהות - וכך גם התגמול שבצדן

19.05.2019, 22:41 | שירות כלכליסט

המלכה אליזבת היא אשה עסוקה. אחרי הכול, לא רק שהיא המלכה של הממלכה המאוחדת, אלא גם סבתא-רבא לשבעה נינים, וכל זה ללא ספק ממלא את זמנה. לכן אין זה מפתיע שאין לה זמן למשימות שוליות כמו העלאת פוסטים למדיה החברתית. לכן פרסם בית המלוכה השבוע מודעת דרושים למשרה חדשה: אחראי/ת תקשורת דיגיטלית בשירות המלכה.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח באתר טרוול אנד לייז'ר, "תפקיד התקשורת המלכותית הוא לחשוף בפני קהל בכל העולם את התפקיד הציבורי ועבודתה של המשפחה המלכותית. עם ההצטרפות לצוות הדינמי שאחראי על כך, האתגר שלכם יהיה לנהל ולפקח את תזרים החדשות היומי בפלטפורמות הדיגיטליות והחברתיות, וכן למלא תפקידים מרכזיים בכמה פרויקטים דיגיטליים".

תרזה מיי נפגשת עם מלכת אנגליה, צילום: אי פי איי תרזה מיי נפגשת עם מלכת אנגליה | צילום: אי פי איי תרזה מיי נפגשת עם מלכת אנגליה, צילום: אי פי איי

על פי המודעה, המועמד שייבחר יעבוד בצוות קטן של מומחי מדיה דיגיטלית. חלק מההתנהלות היום יומית של אותו אדם יהיה יצירת תוכן לרשתות החברתיות ופלטפורמות דיגיטליות אחרות, כולל אתר האינטרנט החדש של משפחת המלוכה, כמו גם ביצוע מחקר וכתיבת מאמרים על בני המשפחה המלכותית. "בין אם תסקרו ביקור מדיני, טקס הענקת פרסים או חתונה מלכותית, באחריותכם יהיה לוודא שהערוצים הדיגיטליים שלנו ממשיכים לעורר עניין ומגיעים לטווח קהלים גדול", דברי המודעה.

התפקיד החדש נושא בחשיבות יתרה כיוון שמהאדם שימלא אותו מצופה גם "לעצב ולשלוט בתקשורת הדיגיטלית באמצעות אנליזה, התעדכנות, וחקירה של טכנולוגיות חדשות".

מלכת אנגליה אליזבת ה-2, צילום: איי פי מלכת אנגליה אליזבת ה-2 | צילום: איי פי מלכת אנגליה אליזבת ה-2, צילום: איי פי

חושבים שאתם מתאימים לתפקיד? משק הבית המלכותי מחפש מישהו בעל ניסיון בניהול אתרי אינטרנט וביצוע פרויקטים ותקשורת דיגיטליים מוצלחים, עדיף בסביבה בעלת פרופיל גבוה. על המועמד להיות בעל ביטחון בשימוש בפלטפורמות מדיה חברתית ומערכות ניהול תוכן. עליו להיות מקורי ומוכן לשתף ברעיונותיו, ולשלוט גם במיומנויות צילום וידאו וסטילס, ברמה בסיסית לפחות.

המועמד שיזכה בתפקיד, יכול לצפות ל"חבילת תגמולים מקיפה, כולל תוכנית פנסיה נדיבה (שתחל לאחר 6 חודשים בתפקיד), 33 ימי חופש בשנה, כולל חופשות בנקים (Bank holidays), ארוחות צהריים חינם וגישה להכשרה ופיתוח מיומנויות לצורך תמיכה בהתפתחות המקצועית שלו/ה". זאת בנוסף למשכורת של 38 אלף פאונד  לשנה פלוס מינוס, תלוי בניסיון. אבל מה שהכי חשוב: המועמד הנבחר יזכה לבלות זמן יקר עם המשפחה המלכותית. מועמדות ניתן להגיש דרך האתר הרשמי של בית המלוכה.

מעוניינים? הפרטים המלאים על המישרה - כאן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות