אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המירוץ לבזק: הצעת סרצ'לייט עברה ברוב גדול בכל סדרות האג"ח של אינטרנט זהב ובי-קום צילום: עמית שעל

המירוץ לבזק: הצעת סרצ'לייט עברה ברוב גדול בכל סדרות האג"ח של אינטרנט זהב ובי-קום

בי-קום דיווחה על תמיכת מחזיקי אג"ח ג' בהצעה של הקרן לרכישת השליטה בבי-קום ובבזק, 20 דקות בלבד לפני שפג תוקף ההצעה; אלטשולר שחם התנגד לעסקה, ומאיים לפנות לבית המשפט בדרישה לפסול קולות שושפעו לטענתו מניגוד עניינים

19.05.2019, 16:05 | גולן חזני

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

81.24% ממחזיקי אג"ח ג' של בי-קום תמכו באישור הצעת סרצ'לייט לרכישת השליטה בבי-קום ובבזק. זו הסידרה הרביעית והאחרונה מבין סדרות האג"ח של אינטרנט זהב ובי-קום שמפרסמת את התוצאות, וכולן תמכו בהסדר ברוב גבוה מ-75%.

קראו עוד בכלכליסט


בי-קום פרסמה את תוצאות ההצבעה לפני דקות אחדות, למעשה 20 דקות בלבד לפני שפג תוקף ההצעה של סרצ'לייט. ביום רביעי העמידה סרצ'לייט אולטימטום לקבלת רוב של 75% בכל אחת מארבע סדרות האג"לח של אינטרנט זהב ובי-קום, עד היום - יום ראשון בשעה ארבע אחר הצהריים.

       
דורון תורג דורון תורג'מן, מנכ"ל אינטרנט זהב | צילום: עמית שעל דורון תורג
      


אלטשולר שחם היה המתנגד היחיד בהצבעה מבין הגופים המוסדיים. כפי שפורסם היום בכלכליסט, בית ההשקעות מאיים לפנות לבית המשפט בדרישה לנטרל את ההצבעות של חלק מהתומכים, בראשם מיטב-דש, שמחזיקים גם באג"ח ב' של בי-קום ובאינטרנט זהב, מה שמוביל לדברי אלטשולר לניגוד עניינים.

נאמני האג"ח לא קיבלו את עמדת אלטשולר, ופרסמו את התוצאות בלי ניטרולים. הם ציינו כי מדובר בהצבעה אינדוקטיבית ולא סופית. עתה נשאר לראות אם אלטשולר אכן יעתור לבית המשפט, כשבלי קשר בי-קום מתקדמת יחד עם אינטרנט זהב לחתימת הסכם מול סרצ'לייט. זו אמורה ךהזרים 260 מיליון שקל לבי-קום ולפחות 225 מיליון שקל לאינטרנט זהב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות