אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Siemplify גייסה 30 מיליון דולר צילום: סימפליפיי

חברת הסייבר Siemplify גייסה 30 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמת ניהול אבטחה שמאפשר לאנליסטים בצוותי סייבר לעבוד ולהגיב מהר יותר. את סבב הגיוס הובילה ג'ורג'יאן פרטנרס והשתתפו בו G20 Ventures, ג'אמפ קפיטל ו-83North

20.05.2019, 14:00 | הגר רבט
חברת סימפליפיי (Siemplify), הודיעה היום (ב') על גיוס של 30 מיליון דולר בסבב C בהובלת ג'ורג'יאן פרטנרס ובהשתתפות משקיעים קיימים: 83North, G20 Ventures וג'אמפ קפיטל. בכך מסתכם ההון שגייסה החברה עד היום ב-58 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

את סימפליפיי הקימו ב-2015 עמוס שטרן (מנכ"ל), אלון כהן (סמנכ"ל פיתוח) וגרי פטחוב (סמנכ"ל תפעול) והיא מפתחת פלטפורמת ניהול אבטחה הוליסטית שמאפשרת לאנליסטים בצוותי סייבר לעבוד ולהגיב מהר יותר. צוותי אבטחה ארגוניים וספקי שירותי אבטחת מידע מתמודדים עם כמות התראות שגדלה בהתמדה, ונאלצים לשלב בין בין כלים רבים כדי לתת מענה לניסיונות פריצה. הפתרון של סימפליפיי מאפשר יצירת תהליכים אוטומטיים המשלבים בין כלי אבטחה שונים באמצעות פלטפורמה אחת, שמסייעת לצוותים להגיב לאיומים וביעילות.

מייסדי החברה גרי פטחוב, עמוס שטרן ואלון כהן, צילום: סימפליפיי מייסדי החברה גרי פטחוב, עמוס שטרן ואלון כהן | צילום: סימפליפיי מייסדי החברה גרי פטחוב, עמוס שטרן ואלון כהן, צילום: סימפליפיי

"תאגידים צריכים היום לעשות שימוש ב-60-50 מערכות אבטחה שונות, כל אחת מתמקדת בתחום מסוים" אמר לכלכליסט עמוס שטרן, מייסד משותף ומנכ"ל סימפליפיי. "רק חלק קטן מכלי האבטחה מכיל אינטגרציה מובנית לכלים אחרים. אבל בנוסף לאינטגרציה בלבד, המערכת של סימפליפיי מספקת גם תשתית לניהול אופרציה ויכולות אוטומציה" הסביר.

החיבור למשקיעים החדשים, ג'ורג'יאן פרטנרס, אומר שטרן מספר לחברה גם גישה לצוותים מיוחדים של הקרן: "יש להם, למשל, צוות של 30 מהנדסי AI שמסייעים לנו עם פיתוח טכנולוגיות בתחום הזה".

בעקבות הסבב חשפה החברה כמה נתונים על פעילותה: ב-2017 רשמה צמיחה שנתית של 1,000% וב-2018 של 280%; ברבעון הראשון של 2019 רשמה גידול של 250% בהכנסות; היא הוסיפה לרשימת הלקוחות שלה לאחרונה כמה חברות הנמנות על פורצ'ן 100.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות