אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יישום וישיבה יוניברסיטי חנכו מעבדת חדשנות בניו יורק צילום: דוד רובינגר

יישום וישיבה יוניברסיטי חנכו מעבדת חדשנות בניו יורק

חברת מסחור הידע של האוניברסיטה העברית חברה לאוניברסיטה היהודית-אמריקאית וביחד יסייעו לסטארט-אפים לחדור לשוק האמריקאי, להתחבר לאקוסיסטם היזמית בניו יורק ולהשיג מקורות מימון

21.05.2019, 13:19 | מאיר אורבך
ישיבה יוניברסיטי ויישום - חברת המסחור של האוניברסיטה העברית - חנכו את YU Innovation Lab, מעבדת חדשנות בניו יורק. היא תאפשר לסטארט-אפים ישראלים שמעוניינים לחדור לשוק האמריקאי להתחבר לסביבה הטכנולוגית והעסקית בניו יורק, לקבל יעוץ שיווקי ומשפטי, גישה למקורות מימון ולסטודנטים ומומחים מהפקלוטות השונות באוניברסיטה.

קראו עוד בכלכליסט

המעבדה מומנה במלואה על ידי מענקים שהתקבלו ממדינת ניו יורק, בתמיכתו של הסנטור טוד קמינסקי שמייצג את המחוז התשיעי במדינה. "תמיכה בסטודנטים שלנו, על ידי השקעה ביצירת קשר ישיר בינם לבין הכלכלה הישראלית היא win-win", מסר. "אני שמח לעמוד מאחורי המענק לישיבה יוניברסיטי. זה כלי הכרחי להכנת התלמידים שלנו לאתגרים של מחר, תוך חיזוק הברית של ניו יורק עם ישראל".

האוניברסיטה העברית בירושלים, צילום: דוד רובינגר האוניברסיטה העברית בירושלים | צילום: דוד רובינגר האוניברסיטה העברית בירושלים, צילום: דוד רובינגר

יישום היא שותפה אסטרטגית במיזם החדש, וארבע מחברות הסטארט-אפ שלה משתתפות בו; Aquinovo, Betalin csTherapeuti, NewStem ו-Pepticom. כמו כן הצטרף למעבדה Healnavigator, סטארט-אפ ישראלי שממוקם בניו יורק.

"יצירה של סטארט-אפים ותמיכה בהם היא חיונית למשימתה של יישום: הבאת המחקר החדשני של האוניברסיטה העברית למימוש מסחרי", אמר איציק גולדווסר, סגן נשיא לבריתות וניהול חוזים בחברה. "שיתוף הפעולה עם YU מספק לחברות שלנו גישה אסטרטגית לשוק האמריקאי".

"מעבדת החדשנות תציע לסטארט-אפים ייעוץ שיווקי ממומחים מהשורה הראשונה, הזדמנויות מימון, ייעוץ של עורכי דין והצטרפות לקהילה הטכנולוגית והעסקית של ניו יורק", אמרה ד"ר מריה בלכר, מייסדת ומנהלת YU Innovation Lab. "בהמשך הדרך, אנו מצפים שהמעבדה תסייע בהשקת חברות סטארט-אפ ישראליות לשוק האמריקאי, תקדם למידה חווייתית ב-YU ותוביל יזמות בקרב סטודנטים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות