אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האדריכלית חנה חרמש נבחרה לתפקיד ראש מינהל הנדסה של הרצליה

האדריכלית חנה חרמש נבחרה לתפקיד ראש מינהל הנדסה של הרצליה

חרמש תחליף בתפקידו את אדריכל מייק סקה, אשר כיהן כמהנדס העיר הרצליה בשש השנים האחרונות ולאחרונה הודיע על רצונו לפרוש מהתפקיד

21.05.2019, 14:31 | דותן לוי

אחרי 6 שנים בתפקיד מהנדס עיריית הרצליה מיק סקה מסיים את תפקידו ולתפקיד מהנדסת העיר החדשה נבחרה מהנדסת העיר אופקים חנה חרמש.

קראו עוד בכלכליסט

חרמש נבחרה על ידי ועדת קבלה, שכללה חברי מועצת העיר, מהאופוזיציה ומהקואלציה, מהנדס עיר מעיר אחרת המהווה נציג משרד הפנים, מנכ"ל העירייה וראש העיר.

הרצליה הרצליה הרצליה

חרמש היא בעלת תואר מוסמכת לארכיטקטורה מהטכניון ומכהנת כ-18 שנים בתפקידים ציבוריים שונים בתחום התכנון והבנייה, בהם: הובלת הוועדה העצמאית המיוחדת הראשונה בישראל של להבים, פיתוח תכניות בנייה רבות בתחומי המגורים, ההתחדשות העירונית וקידום פרויקטים של קיימות.

מייק סקה מהנדס העיר הפורש מסיים את תפקידו לאחר 6 שנים בעיריית הרצליה ו-25 שנה כמהנדס ברשויות מקומיות שונות ברחבי הארץ בהן יקנעם ועכו.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון ברך על המינוי ואמר "העיר הרצליה נמצאת בתנופת התפתחות אדירה ומהווה מוקד משיכה הן לתושבים חדשים, לבני העיר הממשיכים, לתיירות, למסחר ולכלכלה.

"בשנים הקרובות ניצבים בפני מתכנני העיר אתגרים רבים ומורכבים בתחומי הבנייה, ההתחדשות העירונית, תכנית המיתאר ועוד, כל זאת, תוך המשך שמירה על אופייה הייחודי והירוק של הרצליה ועל איכות חיי הגרים בה. אני מאחל לחנה הצלחה רבה בתפקידה החדש".

מנכ"ל העיר, יהודה בן עזרא, ברך את מהנדסת העיר החדשה ואמר כי "מינהל הנדסה בעיר הרצליה עובר בימים אלו תקופה של שינוי והתפתחות - לטובת שיפור השירות לתושבים ולעסקים בעיר הרצליה. אני בטח כי חנה חרמש היא האדם הראוי לעמוד באתגר זה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה