אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדיוק עם האיחוד: האוטובוס של הספייס גירלז מוצע להשכרה ב-Airbnb צילום: Airbnb

בדיוק עם האיחוד: האוטובוס של הספייס גירלז מוצע להשכרה ב-Airbnb

האוטובוס מהסרט "ספייס וורלד", שיצא ב-1997, הומר לדירה אופנתית המשרה תחושת נוסטלגיה משנות ה-90; מחיר שהות של לילה עומד על 99 פאונד (128 דולר), והאורחים נדרשים לבצע גרסה של השיר Goodbye לפני העזיבה

26.05.2019, 21:14 | שירות כלכליסט

לכל המעריצים שלא מסתפקים רק באיחוד של הספייס גירלז, יש עכשיו הזדמנות להתקרב עוד קצת ללהקת הבנות האהובה - ולשכור את האוטובוס שבו השתמשו בסרט "ספייס וורלד", שיצא ב-1997.

קראו עוד בכלכליסט

האוטובוס של הספייס גירלז, צילום: Airbnb האוטובוס של הספייס גירלז | צילום: Airbnb האוטובוס של הספייס גירלז, צילום: Airbnb

הרכב מוצע להשכרה באתר Airbnb, לאחר שהומר לדירה אופנתית. אוטובוס הקומתיים, עליו מצוייר דגל בריטניה, יכול כיום לארח שלושה אנשים וכולל גם כסאות קולנוע בצבע ורוד בהדפס של הדגל, וטלוויזיה גדולה. המקום כולל גם שטיח מנומר בחדר השינה, שלט ניאון של Girl Power, כדורי דיסקו, מגזינים ודיסקים משנות ה-90 להשלמת תחושת הנוסטלגיה.

המיטה, צילום: Airbnb המיטה | צילום: Airbnb המיטה, צילום: Airbnb

עם זאת, לשהות באוטובוס מספר חוקים: אין כניסה לחיות, אסור לעשן והאורחים חייבים להתלבש בהתאם לאופנה של שנות ה-90. כמו כן, מומלץ לצלם כמה שיותר סלפי במושב הנהג, והאורחים צריכים לבצע גרסה של השיר Goodbye בעזיבה. האוטובוס יחנה בוומבלי פארק בלונדון, קרוב לארנה O2 - שם יתקיים מופע האיחוד של הלהקה (לא כולל ויקטוריה בקהאם). 

מבט מבפנים, צילום: Airbnb מבט מבפנים | צילום: Airbnb מבט מבפנים, צילום: Airbnb

מחיר שהות של לילה באוטובוס עומד על 99 פאונד (128 דולר); בשלב זה האוטובוס מוצע להשכרה בתאריכים 14 ו-15 ביוני בלבד, אך המארחת סוזאן גודלי, מסרה כי בכוונתה להוסיף תאריכים נוספים. "הספייס גירלז היו האובססיה שלי כשגדלתי", סיפרה. "ההורים שלי נאלצו לשמוע את החיקוי הזייפני שלי לבייבי ספייס, וצפיתי בסרט כמה מאות פעמים. אמנם התבגרתי, אבל לא התגברתי על האהבה שלי אליהן. כשהבוס שלי ציין שהוא שוקל לקנות את האוטובוס של הלהקה, הייתי חייבת לקחת חלק בשיפוץ".

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

לדבריה, הם עבדו קשה בחודשים האחרונים כדי להפוך את האוטובוס לבית, תוך שמירה על המורשת. "אני נרגשת לפתוח אותו בפני הציבור בתמיכת Airbnb".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות