אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם דן חלוץ רוצה קנאביס: ימונה ליו"ר בחברת CFR צילום: תומריקו

גם דן חלוץ רוצה קנאביס: ימונה ליו"ר בחברת CFR

הרמטכ"ל לשעבר יצטרף לחברה התרה אחר פעילות בתחום הקנאביס; בוחנת אפשרות לשיתוף פעולה עם חקלאי במושב ביצרון, בין היתר לשם הקמת פעילות גידול קנאביס רפואי

21.05.2019, 20:43 | צלי גרינברג

הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ, ייכנס כיו"ר לחברת CFR, התרה אחר פעילות בתחום הקנאביס. בין היתר בוחנת החברה שיתוף פעולה עם חקלאי במושב ביצרון, לשם הקמת פעילות לגידול קנאביס רפואי.

קראו עוד בכלכליסט

הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ, צילום: תומריקו הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ | צילום: תומריקו הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ, צילום: תומריקו

בין מייסדי החברה נמצאת אחותו של חלוץ - דליה חלוץ, שבנה אור המאירי משמש כחשב וכמנהל פעילות החדשנות בפרוקטר אנד גמבל. חלוץ אישר בשיחה עם "כלכליסט" כי ייכנס לתפקיד יו"ר החברה.

הרמטכ"ל לשעבר מצטרף לשאר הגנרלים שנכנסו לתחום הקנאביס, ובהם מפקד חיל האוויר לשעבר עידו נחושתן המכהן כיו"ר קנאשור הציבורית, ראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר אהוד ברק המכהן כיו"ר אינטרקיור הציבורית וקנדוק פארמה, ואלוף במיל' ניצן אלון, המשמש כמנכ"ל קנדוק.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הנה לנו עוד חברה שעומדת ליפול.
הנה לנו עוד חברה שעומדת ליפול במיוחד שעכשיו הולך לעמוד בראשה אדם מקולל כמו דן כישלון חלוץ שמאז ההתנתקות נכשל בכל דבר שבו הוא נגע ושלערכתי צפוי להיכשל גם הפעם כי הוא פשוט אדם מקולל שנענש עד היום על ידי קללת ההתנתקות שממשיכה לפגוע בכל מי שלקח חלק בה.
7.  |  22.05.19
6.
המה עוד חברה שהולכת לפשוט את הרגל
חלוץ הכושל שהביא לפשיטת רגל חברות מצליחות יבואני ה מוו לשעבר אירונאוטיקס עכשיו חברה שלישית תפשוט את הרגל בגלל כשלונותיו ויכוליט העלובים חלוץ פדוט כשלון מהלך גם כאיש עסקים וגם כרמטכל שחצן , מתנשא וחדל אישים דן חלוץ ממש עלוב וכושל
מוני  |  22.05.19
לכל התגובות