אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורי אבל, לשעבר מנכ"ל קניון רמת אביב, מונה למנכ"ל מתחם TLV בת"א

בלעדי לכלכליסט

אורי אבל, לשעבר מנכ"ל קניון רמת אביב, מונה למנכ"ל מתחם TLV בת"א

אבל, מנהל מתחמי הקניות של קבוצת מבנה, שימש בעבר גם משנה למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, ייכנס לתפקיד בתחילת יוני ויחליף את טלי אורן

22.05.2019, 18:17 | אורנה יפת

אורי אבל, מנהל מתחמי הקניות של קבוצת מבנה, ומי ששימש בעבר מנכ"ל קניון רמת אביב ומשנה למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, גוייס לניהול מתחם TLV שבבעלות ריבוע כחול נדל"ן ומשפחת גינדי. כך נודע "לכלכליסט". אבל ייכנס לתפקיד בתחילת יוני ויחליף את טלי אורן, ששימשה בתפקיד במשך שנה.

קראו עוד בכלכליסט

אבל, שמאז 2016 מנהל את מתחמי הקניות של מבנה, ניהל במשך 4 שנים את קניון היוקרה רמת אביב שבבעלות מליסרון, שקניון ה-TLV שואף להתחרות בו מאז הקמתו. נכון להיום, סובל ה-TLV מנחיתות מול הקניונים ברדיוס הסובב אותו, בהם עזריאלי תל אביב, דיזינגוף סנטר, קניון איילון רמת גן וקניון רמת אביב.

אורי אבל אורי אבל אורי אבל

ניהול הקניון התל אביבי הוא אתגר לא קטן לנוכח העובדה שהקניון מייצר לבעליו הפסדים מיום הקמתו, השווי שלו מצטמק, שכר הדירה בו נמצא במגמת ירידה והוא אינו עומד בציפיות בעליו.

קניון TLV קניון TLV קניון TLV

חלק מהשוכרים שפתחו בו חנויות בהקמה, בחרו לסגור אותן בהן חנות הודיס, צ'ילדרנס פלייס, וחנות זמנית שהפעילה קבוצת גולף למותג ההלבשה התחתונה אינטימה. מצד שני, מותג היוקרה שאנל פתח חנות בקניון.

קניון TLV נפתח במרץ 2017. שוויו עומד כיום על 1.65 מיליארד שקל, לעומת 1.76 מיליארד שקל בסוף 2017. שכר הדירה הממוצע למ"ר עומד על 292 שקל למ"ר.

מקניון TLV נמסר בתגובה: "אנחנו מאחלים הצלחה רבה לאורי אבל כמנהלו החדש של קניון TLV שבבעלות קבוצת גינדי וריבוע כחול נדלן. יכולותיו, כישרונו וניסיון העבר בניהול קניונים יסייעו לאורי בתפקידו החדש. אורי שימש ב-3 שנים האחרונות כמנהל חטיבת מתחמי הקניות של קבוצת ״מבנה״, ולפני כן כמנכ״ל קניון רמת אביב וכמשנה למנכל חטיבת הקניונים של קבוצת עזריאלי".

אבל, תושב תל אביב, בן 44 ולו תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
סתם בזבוז זמן כל הקניונים בישראל יהפכו למחסנים ומשרדים...
כולם בחורים טובים אבל גם אורי אבל "הגאון" לא יצליח למנוע את קריסת הקניונים ובמיוחד את קניון TLV הקר ומנוכר. הקניונים בישראל המאיסו את עצמם על הלקוח הישראלי, כל החנויות גדולות ויקרות ובכל הקניונים שורצים אותם מותגים משעממים ויקרים. איפה הבוטיקים של פעם?איפה המעצבות הישראליות המוכשרות שהיו מיצרות דגמים מופלאים. הכל נראה זול ובאיכות סינית רוב המוצרים עשויים מבדים באיכות ירודה וסינטטית. מעניין שכל הגאוניי קניונים פשוט מתעלמים מרצון הציבור וחושבים שעוד ועוד מותגיי חול יפטרו להם את הבעיה.לצערי סופכם קרוב ורק קניונים עם חנויות קטנות ומיוחדות יוכל להתמודד מול התחרות הסינית. אדון אבל תיהיה חכם ותרים את הכפפה שנה את הקניון תן מקום לרשתות קטנות תחשוב על המעצבות והייצרנים הישראלים ותייצר עניין ובידול. בהצלחה גבר!
ארנון תוכס  |  25.05.19
לכל התגובות