אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד נבות תל צור שוקל לפרוש מהשותפות במשרד כספי ושות' צילום: אוהד צויגנברג

פרסום ראשון

עו"ד נבות תל צור שוקל לפרוש מהשותפות במשרד כספי ושות'

אחד מבכירי סנגורי הצווארון הלבן בארץ, שחזר לאחרונה מהשעיה של שנה לאחר שהורשע ע"י לשכת עורכי הדין בעבירה של התנהגות שאינה הולמת את מקצוע עריכת הדין, שוקל לפתוח משרד עצמאי ולפנות במקביל גם לעסקים פרטיים

22.05.2019, 20:45 | תומר גנון

עו"ד נבות תל צור, מבכירי סנגורי הצווארון הלבן בארץ ואחד השותפים הבכירים במשרד עורכי הדין כספי ושות', שוקל להקים משרד בוטיק עצמאי ולפנות במקביל גם לעסקים פרטיים. כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

תל צור ייצג בשנים האחרונות את הנאשמים המרכזיים בשורה של פרשות מוכרות: שר הפנים אריה דרעי; מנהל רשות המסים לשעבר ג׳קי מצא; השר לשעבר בנימין בן אליעזר המנוח; ואנשי העסקים דני דנקנר וג׳קי בן זקן.

תל צור, מי שייצג את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, והיה עד הימים האחרונים גם בצוות ההגנה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שב לעבודה במשרד כספי ושות',לפני כשבעה חודשים. זאת לאחר שהושע לשנה ממקצוע עריכת הדין במסגרת הסדר טיעון עם הפרקליטות.

משמאל עו"ד נבות תל צור , צילום: אוהד צויגנברג משמאל עו"ד נבות תל צור | צילום: אוהד צויגנברג משמאל עו"ד נבות תל צור , צילום: אוהד צויגנברג

נגד תל צור הוגשה קובלנה משמעתית, שבה הורשע, בגין עבירה של התנהגות שאינה הולמת את מקצוע עריכת הדין. זאת על רקע התנהלותו מול מנהלת לשכתו לשעבר של אולמרט, שולה זקן במסגרת פרשת הולילנד.

לאחר שובו של תל צור למשרד, כך נודע, הוא הודיע לראש המשרד, עו"ד רם כספי, שהוא שוקל את המשך דרכו כשותף בפירמה. כספי שרואה בתל צור כעורך דין מרכזי במשרד, ואף כממשיך דרכו, שכנע את תל צור להישאר בשלב זה להמשיך לעבוד ממשרדי הפירמה. עם זאת, כך נודע, תל צור עדיין לא זנח סופית את האפשרות לפרוש מהמשרד ולצאת סופית לדרך עצמאית.

עו"ד נבות תל צור מסר כי הוא אינו יכול להתייחס לדברים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
עשה עסקה עם החברים שהם הפרקליטות.
האמת מה היה קורה אם אדם רגיל היה עושה מה שעו"ד נבות עשה כמה שנים היה בכלא.זה רק מראה כמה מושחתת המערכת המשפטית. וזה מתחיל בראשי לשכת עורכי הדין. ממש מגעיל אותי איך המדינה הדרדרה לרמות שפל. נימאס לי אני עושה הכול לא לגור בארץ המושחתת..
יונה  |  24.05.19
לכל התגובות