אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ב.מ.וו מציגה: קורקינט חשמלי בפחות מ-800 יורו

ב.מ.וו מציגה: קורקינט חשמלי בפחות מ-800 יורו

תמורת 799 יורו יוכלו רוכשים באירופה לרכוש את הקורקינט ששוקל תשעה ק"ג, מגיע למהירות של 20 קמ"ש עם טווח נסיעה של 12 ק"מ בין טעינות

25.05.2019, 14:16 | תומר הדר

בזמן שבישראל עסוקות רשויות מקומיות בניסיון לקבוע את האופן שבו יותר השימוש בקורקינטים חשמליים, בעולם יצרני הרכב ממהרים להיכנס לשוק. כך, יצרני הרכב הגדולים רואים בקורקינט החשמלי אמצעי תחבורה משלים, כלומר כזה שמיועד לאפשר לרוכב להגיע למקומות שאליהם מכוניות לא יוכלו להיכנס בעתיד בגלל אגרות גודש ופקקים.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת זו חושפת ב.מ.וו קורקינט חשמלי ראשון מתוצרתה - במחיר של 799 יורו עבור רוכשים באירופה. לפי נתוני ב.מ.וו, הקורקינט החשמלי מתוצרתה שוקל תשעה קילוגרמים ומגיע למהירות מרבית של 20 קמ"ש. טווח הנסיעה הרשמי הוא 12 קילומטרים.

הודעתה של ב.מ.וו על השקת הקורקינט החשמלי נמסרת לתקשורת העולמית זמן קצר לאחר מהלך מכונן אחר: הרגולטור בגרמניה אישר השבוע לראשונה את השימוש בקורקינטים חשמליים - מה שמותיר את בריטניה כמדינה היחידה באירופה שעדיין אוסרת על השימוש בהם. באירופה ניתן לרכוש את הקורקינט החשמלי של ב.מ.וו בסוכנויות היצרנית, לצד מכוניות ואופנועי ב.מ.וו.

הקורקינט החשמלי של ב.מ.וו הקורקינט החשמלי של ב.מ.וו הקורקינט החשמלי של ב.מ.וו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
לא ישהו משהו מלהיב, ועדיף להם לחלק אותם חינם במכוניות כתמריץ רכישה
אפילו לעשות ברכבים החדשים מקום מיוחד לאכסון וטעינה מן הרכב שישבו שם קבוע, שיהיה אביזר משלים לרכב, שאנשים שקונים ב.מ.וו יהיה להם את האופצייה שאם חנו רחוק להוציא את הקורקינט מהמתקן שלו ברכב... וזה יעשה באזז לרכבים שלהם הרבה הרבה יותר מסתם קורקינט ממוצע שכנראה לא יהיה הכי רע אבל גם לא הכי טוב ושאף אחד לא באמת יקנה אותו ככה סתם...
אריה  |  28.05.19
לכל התגובות