אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה של 127 מיליון דולר לאלביט מערכות: תספק מערכות רדיו טקטי לצבא בדרום אסיה אסף שילה, ישראל סאן

חוזה של 127 מיליון דולר לאלביט מערכות: תספק מערכות רדיו טקטי לצבא בדרום אסיה

החברה זכתה בחוזה לתקופה של שלוש שנים, במסגרתו תספק מכשירי רדיו במספר קונפיגורציות עבור רכבים קרביים משוריינים ועבור טנקים

26.05.2019, 10:15 | חזי שטרנליכט

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של 127 מיליון דולר לאספקת מערכות רדיו טקטי לרכב, עבור צבא היבשה של מדינה בדרום אסיה. בחברה מציינים הבוקר (א') כי מדובר בחוזה לתקופה של שלוש שנים, וכי המכשירים שיסופקו הם מכשירי רדיו במספר קונפיגורציות שיותקנו על מגוון רכבים קרביים משוריינים וטנקים - ברמת הגדוד וברמת הפלוגה.

קראו עוד בכלכליסט

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, אסף שילה, ישראל סאן בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות | אסף שילה, ישראל סאן בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, אסף שילה, ישראל סאן

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, מציין כי בחברה מעריכים שקיים פוטנציאל צמיחה משמעותי לפתרונות בתחום התקשורת, השליטה והבקרה של אלביט. מכליס מוסיף כי בחברה מזהים "רצון גובר של כוחות צבא לחזק את יכולות הלחימה הרשתית שלהם".

בתחילת חודש אפריל האחרון הודיעה אלביט מערכות על עסקת ענק בהיקף של 350 מיליון דולר לרכישת חטיבה של חברת האריס האמריקנית, העוסקת בראיית לילה. היתה זו העסקה השנייה בגודלה אותה ביצעה החברה, לאחר שהשלימה בחורף האחרון את רכישת תעש מהמדינה בסכום של 1.8 מיליארד שקל.

בהמשך אפריל דווח ב"כלכליסט" כי אלביט מבצעת גיוס של 186 מיליון דולר בהנפקה של מניות לגופים מוסדיים, שייתכן ותסייע במימון רכישת עסקי ראיית הלילה מהאריס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות