אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גבי אדרי במגעים למכירת אדרי-אל לעדי צים

גבי אדרי במגעים למכירת אדרי-אל לעדי צים

בעל השליטה בחברה המחזיקה בין היתר בקניון קריית שמונה נכנס להסכם הלוואה עם צים, הבעלים של חברת האשראי החוץ בנקאי אס. אר אקורד; במקרה של כישלון המו"מ, לצים ניתנה אופציה לרכוש 13% ממניות אדרי-אל

26.05.2019, 14:24 | מיקי גרינפלד

גבי אדרי בעל השליטה באדרי-אל, מנהל מגעים למכירת החברה לעדי צים - כך מודיעה החברה במסגרת דיווח לבורסה על הלוואה שקיבלה מצים. לפי הדיווח, השניים מקיימים מו"מ לקראת חתימה אפשרית על הסכם עקרונות להתקשרות בעסקה.  

קראו עוד בכלכליסט

עדי צים הוא הבעלים של חברת האשראי החוץ בנקאי אס.אר אקורד, הנסחרת בבורסה בת"א בשווי של כ-340 מיליון שקל. אדרי-אל נסחרת בבורסה בשווי של 30.8 מיליון שקל - אדרי מחזיק ב-73.15% ממניות החברה, שפועלת בתחום הנדל"ן המסחרי המניב.

עיקר נכסיה של אדרי-אל ממוקמים בצפון הארץ, הראשי שבהם הוא הקניון בקריית שמונה, ששוויו הוערך בדוחות 2018 ב-49.8 מיליון שקל (הקניון הניב בשנה שחלפה NOI שנתי של 7.6 מיליון שקל). אדרי מכר בתחילת השנה את השליטה בקניון, 51% מהמניות, לאחים נקש, תמורת 90 מיליון שקל - סכום ששימש לטובת פירעון החובות למחזיקי האג"ח. האחים נקש רכשו מאדרי את מתחם המותגים בדיזנגוף סנטר שבת"א.

 

לפי הדיווח שמפרסמת אדרי-אל, אדרי התקשר באמצעות חברה אחרת בשליטתו בהסכם הלוואה עם חברה שבשליטת צים, בסכום שלא פורט. במסגרת ההסכם שיעבד אדרי לטובת הבטחת החזר ההלוואה 3,550,000 מניות של אדרי-אל (כ-26% מהחברה). המניות המשועבדות יוחזקו בנאמנות, כך שאדרי יוכל בשלב לשמור על זכויות ההצבעה הגלומות במניות אלה.

במסגרת הסכם ההלוואה, נקבע שבמידה שהמגעים על הסכם מכירה לא יבשילו לעסקה, תינתן לצים אופציה לתקופה של 30 יום לרכישת 2,500,000 מהמניות המשועבדות, נתח של 13.3%, במחיר של 1 שקל למניה (מניית אדרי-אל פתחה את היום במחיר של 1.64 שקלים).

גבי אדרי גבי אדרי גבי אדרי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות