אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלגוסק מפטרת עשרות עובדים

אלגוסק מפטרת עשרות עובדים

חברת הסייבר מעסיקה כ-350 עובדים, ו-8% מהם יפוטרו; זאת, במסגרת שינויים ארגוניים שהיא עורכת כדי לענות על הביקוש למוצריה. בשנה שעברה גייסה החברה 36 מיליון דולר

27.05.2019, 12:55 | מאיר אורבך

חברת אלגוסק (AlogSec), שמפתחת מוצרים לניהול מדיניות אבטחת מידע בארגונים, מפטרת עשרות עובדים - כך נודע לכלכליסט. החברה מעסיקה כ-350 עובדים, והחליטה לפטר כ-8% מהם. 

קראו עוד בכלכליסט

היא הוקמה ב-2003 בידי יובל בר-און ופרופ' אבישי וול; ב-2018 גייסה 36 מיליון דולר מ-Claridge IL, שותפות ההשקעות בין משפחת ברונפמן ו-CDPQ, אחד המשקיעים המוסדיים הגדולים ביותר בצפון אמריקה. זה היה הגיוס הראשון והמשמעותי של החברה שעד אז לא גייסה כסף ממקורות חיצוניים והסתמכה על ההכנסות מלקוחותיה. בעת הגיוס מסרה שהיא בוחנת יציאה להנפקה.

יובל בר און, מנכ"ל החברה יובל בר און, מנכ"ל החברה יובל בר און, מנכ"ל החברה

לאלגוסק כ-1,500 לקוחות, בהם בריטיש טלקום, AT&T, מיקרוסופט, גנרל מוטורס, בריטיש פטרוליום, בל קנדה, יונילבר וסוני.

בתגובה לפניית כלכליסט, אמר ג'פרי סטאר, מנהל השיווק של החברה: "ב-24 החודשים האחרונים הוכפל כוח האדם שלנו כמעט בכל האזורים. החברה פועלת כעת לאזן את הארגון מבחינת הגודל היחסי של המכירות והפעילות שלנו, ולהעביר 8% מהמשאבים התקציביים למכירות, כדי להתמודד עם ההזדמנויות העסקיות המשמעותיות העומדות בפנינו החברה ולטפח צמיחה ארוכת טווח. הביקוש לפתרונות שלנו הוא חזק מאוד, ויש לנו הזדמנויות גדולות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות