אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כלכליסט TV

ה"פרופסור" הגיע לתל אביב: כך עובד כספומט ההמבורגר הסודי

כבר חצי שנה שההמבורגר הסודי מסעיר אלפי לקוחות שהכירו אותו רק מהמשלוחים דרך ווטסאפ, עכשיו נפתח סניף מיוחד במרכז תל אביב - הלקוח נחשף לתפריט ולמלצר מאחורי סורג שפניו מכוסות במסיכה והחור שבקיר מוציא את המנות

27.05.2019, 16:46 | ענבל עומר

אחרי שהצליח לסחוף אלפי לקוחות לטרנד המחתרתי של ההמבורגר הסודי שזכה לכינוי "הפרופסור" פתח בימים האחרונים סניף מכירה ישירה ברחוב טשרניחובסקי במרכז תל אביב תחת הכותרת "החור בקיר".

העסק הזה קיים כבר חצי שנה והיה מוכר עד כה רק במשלוחים ובהתקשרות דרך הווטסאפ בלבד. כדי להיענות למספר ההזמנות הגדל, החליטו שם לפתוח גם סניף שיעשה את כל ההצגה הקרימינלית מחתרתית. הקונספט השיווקי כולל צלצול בפעמון, מלצר מאחורי סורג שפניו מכוסות במסכה, אחרי התשלום מקבלים ז'יטונים והמנה יוצאת דקות אחרי ההזמנה דרך חלון קטן שנפתח, מעין כספומט של המבורגרים.

הגימיק השיווקי מסקרן אך אלפי לקוחות שכבר מכירים את העסק חוזרים אליו בעיקר בגלל הטעם, "חיפשתי שיטה שונה מהמקובל, יש פה שימוש במעשנת, עשינו ניסויים ומצאנו את ההרכב ההמבורגר המנצח. גם הצ'יפס עובר עישון ולאחר מכן מטוגן בשמן עמוק", מסביר "הפרופסור", בעל העסק שמקפיד להסתתר מאחורי מסיכה ומסרב להיחשף.

האווירה המסתורית של המקום מתחברת היטב לרעיון שלשמו נולד העסק הזה, המטרה הגדולה היא חיסכון בעלויות. אחרי שהיה שותף בניהול מסעדות בעברו, בעל העסק שמכיר היטב את הענף מספר על קושי אמיתי לשרוד: "זה כמעט בלתי אפשרי לתחזק כאן עסק, אני לא רוצה לשלם תשלומים מיותרים לרשויות, לא מעוניין לשלם לעירייה, לשלם עבור כיסאות במסעדה, או לשלם לאקו"ם על מוזיקה שמושמעת, חסכנו בכל העלויות האפשריות גם בשתייה ובמפיות", מסביר.

ההמבורגר הסודי מציע שלושה סוגי מנות בגדלים משתנים כאשר המחירים נעים בין 50 ל-80 שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות