אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהיום בכל המחשבים של HP: ההגנה של דיפ אינסטינקט הישראלית

מהיום בכל המחשבים של HP: ההגנה של דיפ אינסטינקט הישראלית

פתרון האבטחה של דיפ אינסטינקט משתמש בבינה מלאכותית וטכנולוגיית למידה עמוקה; הערכה שמדובר בעסקה בהיקף של למעלה מ-150 מיליון דולר על פני כמה שנים

28.05.2019, 08:52 | הגר רבט ועדי פיק

ענקית המחשבים HP הודיעה הבוקר (ג') שבחרה בפתרון של חברת הסייבר הישראלית דיפ אינסטינקט (Deep Instinct ) לאבטחת מחשבי הדור הבא שלה. פרטי העסקה לא נמסרו, אך מקור מקורב אמר ל"כלכליסט" כי מדובר בלמעלה מ-150 מיליון דולר על פני כמה  שנים.

HP נחשבת לאחת משתי יצרניות המחשבים הגדולות בעולם – לפי נתונים של Statistica, ברבעון הראשון של 2019 היא חלשה על נתח של 22% משוק המחשבים, שנייה רק ללנובו עם 22.5% מהשוק. עד כה מחשביה הגיעו עם פתרון הגנה מובנה של חברת האנטי וירוס המוכרת מקאפי; באפריל האחרון הודיעה לראשונה על השקת מערכת אבטחה חדשה מבוססת AI בשם Sure Sense וכעת מתברר שמדובר בפתרון המבוסס על טכנולוגיה של החברה הישראלית.

גיא כספי, ממייסדי דיפ אינסטינקט גיא כספי, ממייסדי דיפ אינסטינקט גיא כספי, ממייסדי דיפ אינסטינקט

פתרון האבטחה של דיפ אינסטינקט משתמש בבינה מלאכותית וטכנולוגיית למידה עמוקה בכדי ליצור פתרון הגנה אקטיבי, שנמצא על מכשירי הקצה עצמם ומגן כנגד איומי zero day והתקפות סייבר מתקדמות. המערכת של החברה מסוגלת להציע חיזוי, זיהוי ומניעת התקפות. הפתרון שמוטמע כעת במחשבי HP (כל מחשב שיוצא מהחברה מכיל מהיום את התוכנה החדשה) כולל את האנטי וירוס המוכר לצד פתרונות אבטחה מורכבים יותר שנותנים מענה לאתגרים חדשים בתחום. לפי דיפ אינסטינקט, מדי יום מתגלות למעלה מ-350,000 וריאציות חדשות של תוכנות זדוניות.

את דיפ אינסטינקט הקימו חמישה יוצאי ארגוני ביטחון: גיא כספי, לשעבר בכיר בקבוצת אפרת ותמרס; ד"ר אלי דוד, חוקר בתחום הבינה המלאכותית מבר-אילן; דורון כהן; עו"ד יואל נאמן, בנו של שר המשפטים לשעבר יעקב נאמן; ונדב ממן, לשעבר בכיר בצ'ק פוינט. כספי נמנה גם על מייסדיה של חברת הסייבר הממד החמישי שגנץ שימש כיו"ר שלה, כספי עזב את ממד מעט לפני שנסגרה בדצמבר 2018. החברה גייסה עד היום כ-64 מיליון דולר, בין השאר מאנבידיה, מילניום, סמסונג ו-HP.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות