אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שריפה פרצה במסעדה בקניון איילון; קהל פונה מהקולנוע צילום: YNET

שריפה פרצה במסעדה בקניון איילון; קהל פונה מהקולנוע

השריפה פרצה במסעדת שיפודי התקווה; לא ידוע על נפגעים: "היה בחוץ עשן שחור ולא ראינו כמעט כלום. אנשים המשיכו לשבת ולאכול ולא הזדרזו לצאת"

28.05.2019, 17:53 | איתי בלומנטל

עשן מיתמר מעל קניון איילון: שריפה פרצה היום (ג') אחר הצהריים במסעדת שיפודי התקווה בקניון ברמת גן. הקהל פונה מבית הקולנוע, לא ידוע על נפגעים. כוחות משטרה והצלה במקום והאזור שעולה באש מפונה ממבקרים. במשטרה קראו לציבור שלא להתקרב לאזור, שכן ריבוי אזרחים וסקרנים מקשה על פעילות הכוחות במקום.

השריפה בשיפודי התקווה, צילום: YNET השריפה בשיפודי התקווה | צילום: YNET השריפה בשיפודי התקווה, צילום: YNET

שושי פרנקל שהתה בסרט עם חברה, כשלפתע גלאי העשן פעלו ונשמעה אזעקה. "מישהו נכנס מטעם בתי הקולנוע ואמר שאנשים מתבקשים להתפנות. האולם היה בסדר, אבל כשיצאנו היה בחוץ עשן שחור ולא ראינו כמעט כלום. ירדנו לכיוון מתחם האוכל שגם היה אפוף עשן שחור ונראה שהעשן בוקע משם. מישהו אמר שיש שם בלוני גז וכדאי שנזדרז לצאת, אבל אנשים המשיכו לשבת ולאכול ולא הזדרזו לצאת. רק עשר דקות אחרי שזה התחיל, אנשים החלו לצאת משם. יש עשן סמין מהקומה השנייה, מעל בתי הקולנוע".

 , צילום: YNET צילום: YNET  , צילום: YNET

אחד ממבקרי הקניון שחזר את האירועים: "היתה אזעקת אש במשך כמה דקות, יצאתי מהקליניקה למסדרון לברר מה הסיפור ואז ראיתי שהמסדרון מלא עשן שחור. מיד לאחר מכן הגיעו מאבטחי הקניון והתחילו לפנות את כולם בצעקות, כרגע מפנים את כל הקניון בכריזה".

דניאל רביבו, שעשתה שופינג בקניון, סיפרה כי "בדיוק הייתי בבית קפה ליד הקולנוע ואז עלה עשן שחור מלמטה. האזעקות עבדו וכולם התחילו לברוח. היה ממש בלגן. המאבטחים של הקניון אמרו לכולם לרוץ למטה ופינו את הקומות העליונות ואחרי כמה דקות הגיעו כבאים. אני לא הבנתי בהתחלה מאיפה האש אבל זה היה מפחיד. עכשיו כולם נמצאים בקומת הכניסה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות