אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטואיט רוכשת את אוריגמי לוג'יק שהוקמה על ידי ישראלים

אינטואיט רוכשת את אוריגמי לוג'יק שהוקמה על ידי ישראלים

ענקית הפינטק, המפעילה מרכז פיתוח משמעותי בישראל, רוכשת את אוריגמי שפועלת בעמק הסיליקון ופיתחה טכנולוגיה המסייעת למותגים למקסם ולמדוד את מאמצי השיווק שלהם

28.05.2019, 20:34 | מאיר אורבך

ענקית הפינטק Intuit, המפעילה מרכז פיתוח משמעותי בישראל, הודיעה היום (ג') על רכישתה של חברת Origami Logic. החברה, הפועלת בעמק הסיליקון בארה"ב, הוקמה בשנת 2011 על ידי שלושה מייסדים מוותיקי ההייטק הישראלי - עופר כהנא, המכהן כמנכ"ל, עופר שקד, המכהן כסמנכ"ל הטכנולוגיה ואלון עמית, המכהן כסמנכ"ל המוצר. סבב הגיוס האחרון של החברה הובל על ידי Viola Ventures ו–Saban Ventures, והיא גייסה בו 64 מיליון דולר. על פי הערכה, סכום הרכישה הנוכחי אינו גבוה מכך בהרבה.

קראו עוד בכלכליסט

אוריגמי לוג'יק פיתחה טכנולוגיה המסייעת למותגים למקסם ולמדוד את מאמצי השיווק שלהם בעזרת אנליטיקה מתקדמת ולמידת מכונה, המשפרות את השקיפות ואת זמן התגובה לשינויים בשוק ובהתנהגות הצרכנים.

עופר כהנא עופר כהנא עופר כהנא

בעסקה זו, אינטואיט מתקדמת לקראת יישום חזונו של המנכ"ל סאסן גודארזי, שנכנס לתפקידו בתחילת השנה, להפוך לחברה השואבת את עוצמתה מבינה מלאכותית (AI). לדבריו, "הרכישה הזו תאיץ את היכולת שלנו לארגן, להבין, ולהשתמש במידע על מנת לייצר תובנות מותאמות לכל לקוח ולקוח, תובנות שיאפשרו להם לשגשג ולבנות את הביטחון הכלכלי שלהם כשהם משתמשים במוצרים שלנו".

על מנת שלקוחותיה יוכלו להפיק תובנות שיווקיות ממהלכים שונים אותם הם מקדמים, אוריגמי לוג'יק פיתחה פלטפורמה המאפשרת לאסוף מידע ממגוון מקורות ולייצר ממנו תובנות בצורה מהירה ויעילה.

"מאז ומעולם התמקדנו בהפיכת אמנות השיווק למדעית", אמר כהנא, "בעידן של טרנספורמציה דיגיטלית, שבו כמות המידע משתנה ומגיעה ממקורות רבים ומגוונים, יש אתגר אוניברסלי לעסקים והוא יצירת שקיפות וייעול של מאמצי השיווק. על מנת להתמודד עם האתגר הזה, יש צורך בשילוב של טכנולוגיה נכונה ומומחיות אנושית. אנחנו מתרגשים מהאפשרות לשלב את הטכנולוגיה שלנו בפעילות של אינטואיט ולסייע לה לספק פתרונות למיליוני לקוחותיה".

אינטואיט צפויה להשלים את הרכישה ברבעון הרביעי של 2019. תנאי העסקה טרם נחשפו, אך לא צפויה להיות לה השפעה על תחזית החברה ל-2019. מכיוון שלאוריגמי לוג'יק אין פעילות בישראל אין כל השפעה על מרכז הפיתוח של אינטואיט בארץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות