אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת צילום: zhang chao

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

סכין גילוח עם להבי מתכת כמו של פעם, מנגל ליאפים, מקלון אוזניים שמאפשר שימוש חוזר וגבעות פלסטיק בסין

30.05.2019, 09:00 | אחי רז

טיפוח: נוסטלגילוח

צריך לא מעט אומץ כדי להיכנס לעולם סכיני הגילוח, שנשלט באופן כמעט בלעדי בידי ג'ילט. אבל האנשים שמאחורי Leaf עושים זאת, עם סכין גילוח שמנסה לרכוב על גל הכמיהה לעבר ומבוסס על להבי מתכת כמו של פעם, כאלה שיש להתקין באופן ידני בשלושת החריצים היעודיים. 79 דולר לערכה בסיסית.

מנגל: לנפנף כמו יאפי

עונת העל־האש כבר בעיצומה, וזה הזמן להצטייד ב־EvaSolo, שבמבט ראשון נראה יותר כמו כורסה אלגנטית מאשר כמו מנגל. בונוס: כשמסירים ממנו את הרשת הוא יכול לשמש גם כאח מבוערת לימי החורף הקרים. 399 דולר.

אקולוגיה: צפוף באוזן

אחרי המלחמה בקשיות החד־פעמיות, האויב החדש של המערכת האקולוגית הוא מקלוני אוזניים מפלסטיק. הבשורה האחרונה בתחום מגיעה מדנמרק, עם LastSwab, מקלון שמאפשר שימוש חוזר. פשוט מנקים את האוזניים, שוטפים היטב במים ומאחסנים במתקן הייעודי. 21 דולר לצמד.

כיף: קפיץ קפוץ

מי שלא ראה ילדים מקפצים על מתקנים מתנפחים לא ראה שמחה מימיו, אבל מה עם המבוגרים? בעיר הסינית שנג'ן הותקנה האטרקציה Air Mountain, שמציעה לאנשים בכל הגילים לטפס, לקפץ ולהסתלבט על גבעות פלסטיק שקופות ומלאות אוויר, ולחוות לרגע אושר ילדותי.

 , צילום: zhang chao צילום: zhang chao  , צילום: zhang chao

צילום: דבר עם הטלפון

מי שמתגעגע לחוויית הצילום של פעם, טרם ימי הסמארטפונים והמסכים באחורי המצלמה, מוזמן לבדוק את Pixii הצרפתייה. המצלמה מעבירה אוטומטית את התמונות לטלפון, והיעדר המסך מאפשר ממדים קומפקטיים במיוחד, כולל משקל של 460 גרם, שעם גימור אלומיניום מקנה לה מראה סופר־אלגנטי. 3,500 יורו. 

אור: ריבוע הקסם

ביפנית פירושה של המילה Gaku הוא מסגרת. במקרה של גוף התאורה הזה, המסגרת משמשת גם משטח טעינה אלחוטי, שעליו מונחת בחופשיות מנורה נטענת שניתן להזיז למקומות אחרים בבית. על הדרך אפשר להטעין לצדה גם טלפונים ניידים ועוד. 1,612 שקל בקרני תכלת.

קומיקס: מסע ל־DC

חברת הקומיקס DC, שהביאה לעולם את סופרמן, באטמן, וונדרוומן ועוד רבים וטובים, ייצרה בין שנות השלושים לשנות החמישים אינספור פריטים, שנהפכו למושא כמיהה לאספנים. אלבום חדש בהוצאת Taschen מאגד יותר מ־600 איורים, צילומים ושאר ממורביליה מאותה תקופה, וישמח גיק קומיקס שמכבד את עצמו. ועוד במחיר מצחיק — 20 דולר.

 , צילום: Paul Levitz צילום: Paul Levitz  , צילום: Paul Levitz

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות